OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Rehber Oneplus Cihazlarda Diag Port Acma Uygulamalari

Hocam handle.ini ve engineeringmod dışında diğer linkler bozulmuş. repair işlemi için youtubeda şöyle bir video var.
bu video hala geçerliliğini koruyor mu? halihazırda imeisi bulunan bir cihazın imeisini değiştirmek için bu videodaki işlemlerden başka bir şey yapmama gerek var mı?

Diag modu açılarak IMEI repair volte pdc aktif etme işlemleri yapılır.
Bir çok işlevi vardır ancak sıradan sizin benim gibi kullanıcılar IMEI repair veya pdc aktif etmek için kullanır sadece hocam kısacası bu
hocam ben repair işlemi için bu işlemi uyguladım şimdi bilgisayardan dosya atmak istediğimde bilgisayar telefonu görmüyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Cihaz roootlu şekilde pcye bağlanır minimal ADB içinde CMD ekranına aşağıdaki kodlar yazılır

adb devices
adb shell
su
setprop sys.usb.config diag,serial_cdev,rmnet
Diag mod açılmış olur
hocam konuyu hortlariyor gibi olacagim ama lineage os oneplus 7t cihazimda magisk ile root olduktan sonra bu komutlari girdim diag mod hala acilmiyor *#801# ile bir de 2.imei 00000 olarak gozukmeye basladi cihaz dosyalarini mi bozdu bu komut nasil geri alabilirim 2.sim orijinal imeisi gozukmuyor suan
stock rom flashlasam duzelir mi yoksa geri donulemez birsey mi oldu

Son düzenleme:

Storm

Bilgi Pylaştıkça Çoğalır
Webmaster
hocam konuyu hortlariyor gibi olacagim ama lineage os oneplus 7t cihazimda magisk ile root olduktan sonra bu komutlari girdim diag mod hala acilmiyor *#801# ile bir de 2.imei 00000 olarak gozukmeye basladi cihaz dosyalarini mi bozdu bu komut nasil geri alabilirim 2.sim orijinal imeisi gozukmuyor suan
stock rom flashlasam duzelir mi yoksa geri donulemez birsey mi oldu
sizin yapmak istediğiniz işlem nedir?

Jeb

Üye
Miracle Thunder linkini güncellemeniz mümkün mü acaba? Android File Host sitesinden indirmeyi denedim trojan uyarısı veriyor defender, normal midir?