OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Rehber Oneplus Cihazlarda Diag Port Acma Uygulamalari

Power

Yönetici
Kurucu
Engineeringmode

Handle.ini

MIRACLE+THUNDER+2.82+CRACK+FREE+TESTED.rar

QPST_2.7.474.zip

QUD.WIN.1.1+Installer-10039.2.zip

vcredist_x64.exe

Son düzenleme:
Diag modu açılarak IMEI repair volte pdc aktif etme işlemleri yapılır.
Bir çok işlevi vardır ancak sıradan sizin benim gibi kullanıcılar IMEI repair veya pdc aktif etmek için kullanır sadece hocam kısacası bu
hocam şimdi ben size desem ki oneplus android 12 bootloader kilidi açık ve root yapmadan diag açabiliyorum bu volte wowifi işi çözülür mü ?

Hocam direk oneplus 9 pro android 12 imei repair diye konu açıp root dahil normal kişininde sırayla yapabileceğı şekilde adımları yazsanız çok daha güzel olur

Hocam direk oneplus 9 pro android 12 imei repair diye konu açıp root dahil normal kişininde sırayla yapabileceğı şekilde adımları yazsanız çok daha güzel olur
Bunu bende çok istiyorum. Tecrübeli arkadaşlar kısaltmaları fazla kullanıyorlar, bizler tarafından anlaşılmıyor. Öncelikle bu iş için bilgisayar gerekli mi gereksiz mi bunu bilmiyoruz.
Adım adım anlatarak ileri ileri şeklinde görseller olsa başka yerden bakarken cihazımıza gerekli işlemleri yapabiliriz.
uyarı: forumdaki eski konuların linkini vermeyin lütfen. O anlatımları anlamadığımız için yardım istiyoruz zaten

ustalarım bi türlü driver bulamadım acil yardımcı olabilir misiniz

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-06-19 223822.png
    Ekran görüntüsü 2022-06-19 223822.png
    60.5 KB · Görüntüleme: 28
Engineeringmode

Handle.ini

MIRACLE+THUNDER+2.82+CRACK+FREE+TESTED.rar

QPST_2.7.474.zip

QUD.WIN.1.1+Installer-10039.2.zip

vcredist_x64.exe
Oneplus 10 Pro CN versiyon almayı düşünüyorum ama şu an için IMEI atılamadığı söyleniyor. Android 12'den dolayı diag port açılamıyormuş sanırım ya da cihaza özgü bir sıkıntı var onu tam öğrenemedim. Bu uygulamalar Android 12'de sıkıntısız çalışıyor mu ?

Android 12 de çalışmıyor hocam.
Diag modu root ile açılıyor ama android 12 de sistemi siliyor root atmaya çalışırken stock romda sıkıntı orada zaten

İyi aksamlar handle.ini dosyasi indirilemiyor.Link bozuk acaba yeniden yükleme imkani varmidir
Power hocam gördüğünde konuya istediğiniz. dosyanın linkini ekler qcn yedeği alayım diye uğraşmayın hocam indi null olursa cihaz elinizde patlar ek ücret ödemek zorunda kalırsınız sadece root olmama ile alakası yok repair olmamasının dft pro tarzi, dongle tarzı ürünler ile bile olmuyor ki hala meçhul repair olup olamayacağı oneplus satışa sunulduğu gün repair yapılacak durumda olurdu ki çıkalı neredeyse bir yıl oldu hiç bir gelişme yok bu konuda buda şu soruyu getiriyor olmama ihtimali var

Öncelikle ilginiiz için tesekurler.Elimde 9 pro var.Facebookta mesur Ahmet Mardin diye bir arkadas var.Odan aldim amerikan t mobil modeli telefona avrupa romu ykluyr v kayitli gonderyor..Su anda hic sorunsuz kkuullaniyorum.Yani kayi yapiliyo.Biraz maymmun isttahliiyim.Aldiggiim her telefona co gerekliymis gibi cikan her roomu yukleim.Yuklerken sorun. Cikarsa diye istemisdim.

Hocam diag modunu açmaya ne gerek var cihazı aldınız kişiden cihazın msm üzerinden yüklenen stock romunu isteyin veya global sürüm sorunsuz kuruluyor ise brick kurtarma ile cihaz brick olursa geri döndürürsunuz