OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Çözüldü OnePlus 8t global rom nasıl yüklerim

ZENGİN

Mod Adayı
Oxygen Updater indirdim fakat bir türlü nasıl geçiş yapacağımı bulamadım. Yardımcı olur musunuz?
Hocam oxygen updatere girin, alt sağdan ayarlar hangi sürümü yükleyecekseniz telefonu seçin 8t eu, 8t (Global oluyor), 8t india. Diyelim ki eu rom yükleyeceksiniz 8t eu olanı seçiyoruz. Hemen altında güncelleme metodu var onu full update olarak seçin. Sonra alt en soldaki yere gelin ve romu indirin

Hocam oxygen updatere girin, alt sağdan ayarlar hangi sürümü yükleyecekseniz telefonu seçin 8t eu, 8t (Global oluyor), 8t india. Diyelim ki eu rom yükleyeceksiniz 8t eu olanı seçiyoruz. Hemen altında güncelleme metodu var onu full update olarak seçin. Sonra alt en soldaki yere gelin ve romu indirin

Benim sorunum aslında şu, ayarlarda 120hz seçili olduğu halde oyunlarda en fazla 60fps alıyorum. Cihazda bir sorun olabilir mi?

Screenshot_20210307-125320.jpg

bayfat

Üye
hint rom da sistem içinde görüşme kaydı ve oneplus arama mesajları var mı arkadaşlar yoksa google arama mesaj mı var.... görüşme kaydı globalde yok çünkü

Arkadaşlar yeni aldigim oneplus 8t kb05aa romlu telefonum 3.Gunde kullanirken hat gitti..tamamen boşluk yani..resetledim geri geldi.kb2003 modeli de..bunu onlemek icin ne yapmam gerekitor5?Screenshot_20210509-175904.jpgScreenshot_20210509-175827.jpg

Selamlar,

Telefonumda 11.0.8.12.KB05DA rom yüklü. EU rom yüklemek istiyorum. Baktığımda 11.0.8.12.KB05BA versiyon var sanırım en son yani aynı versiyonlar. Bunu telefonuma indirip sistem/sistem güncellemeleri sağ üstten ayarlar menüsünden yerel yükseltmeyi seçip indirdigim romu seçip yükleyebilir miyim ?

ZENGİN

Mod Adayı
Ay
Selamlar,

Telefonumda 11.0.8.12.KB05DA rom yüklü. EU rom yüklemek istiyorum. Baktığımda 11.0.8.12.KB05BA versiyon var sanırım en son yani aynı versiyonlar. Bunu telefonuma indirip sistem/sistem güncellemeleri sağ üstten ayarlar menüsünden yerel yükseltmeyi seçip indirdigim romu seçip yükleyebilir miyim ?
Aynı sürüm veya alt sürüme bu yöntemi kullanarak geçemezsiniz.

Üzerindeki rom sürümü nedir hocam? Eğer mevcut sürüm global sürümün üstündeyse, global roma geçmek için bilgisayar üzerinden yüklemek gerek. Tüm bilgiler sıfırlanır. Eğer mevcut rom yükleyeceğiniz rom sürümünden düşükse oxygen updater ile halledeceksiniz.
Hocam tüm bilgiler sıfırlanır derken imei repair işlemi de mi gider ?

Yardımlarınız için teşekkür ederim hocam. Bi sorum daha olacak bende kb2003 model global rom yüklü op 8t var ama şarjı sanki oyun oynarken biraz hızlı tükeniyor. Mobile legends isimli oyunda ortalama 100 şarj süresinde 5 saat ekran süresi alabiliyorum. En uygun rom ayar vs hangisi sizce iyi olan

ZENGİN

Mod Adayı
Yardımlarınız için teşekkür ederim hocam. Bi sorum daha olacak bende kb2003 model global rom yüklü op 8t var ama şarjı sanki oyun oynarken biraz hızlı tükeniyor. Mobile legends isimli oyunda ortalama 100 şarj süresinde 5 saat ekran süresi alabiliyorum. En uygun rom ayar vs hangisi sizce iyi olan
Nisan ayından itibaren oneplus telefon kullanmıyorum hocam. Bu hususta net bir bilgi veremem. Yalnız 8 t kullandığım süreçte eu rom kullanıyordum, batarya biraz daha iyi gibiydi.

Storm

Bilgi Pylaştıkça Çoğalır
Webmaster
Nisan ayından itibaren oneplus telefon kullanmıyorum hocam. Bu hususta net bir bilgi veremem. Yalnız 8 t kullandığım süreçte eu rom kullanıyordum, batarya biraz daha iyi gibiydi.
eu rom olarak downgrade rom ne tavsiye edersiniz bildiğiniz rom varmı ve nasıl downgrade edebiliriz! Şuanki sürüm KB2001_11_C.35