OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Çözüldü OnePlus 8t global rom nasıl yüklerim

eu rom olarak downgrade rom ne tavsiye edersiniz bildiğiniz rom varmı ve nasıl downgrade edebiliriz! Şuanki sürüm KB2001_11_C.35
Cihazınızın bölümünde 'unbrick' adı altında olan dosyayı indirip adımları takip ediniz hocam en alt sürümü yükler üstüne istediğiniz update alabilirsiniz.
Yani en edl modda a11 en düşük sürümünü yükleyip isterseniz oto update ile sırayla tüm güncellemeleri alabilir veya direk istediğiniz sürümü manueel olarak üstüne kurabilirsiniz.

Storm

Bilgi Pylaştıkça Çoğalır
Webmaster
Cihazınızın bölümünde 'unbrick' adı altında olan dosyayı indirip adımları takip ediniz hocam en alt sürümü yükler üstüne istediğiniz update alabilirsiniz.
Yani en edl modda a11 en düşük sürümünü yükleyip isterseniz oto update ile sırayla tüm güncellemeleri alabilir veya direk istediğiniz sürümü manueel olarak üstüne kurabilirsiniz.
bahsettiğiniz dosyaya ulaşamadim link mevcutmudur ??

bahsettiğiniz dosyaya ulaşamadim link mevcutmudur ??
Link bu eğer cihazınız 8t ise

ben123

Üye
Bu telefon abd ye özgü üretiliyor bildiğim kadarıyla. Xda formunu karıştırırsanız orda nasıl yapılacağı vardır.
Merhaba bende bugün 8t aldım sanırım bu T-MOBİLE var anladım bu ne telefonu yeniden başlatırken oneplus yerine bu T-MOBİLE geliyor bize bir zararı var mı