OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Rehber Herhangi bir OnePlus yazılımı hakkında yardim

Storm

Bilgi Pylaştıkça Çoğalır
Webmaster
OnePlus telefonları hakkında herhangi bir yardıma yada desteğe ihtiyacınız var ise buraya yada bana özelden yazabilirsiniz arkadaşlar ,
IMEI repair
Varyant değişimi
Unbrick
T mobile globale çevirme
Çift sim yapma
Root,boot kilidi açma vs...
Sorununuz çözmek için elimden geleni yapmaya çalışacağım ,

özelden değilde sitede konu açarak destek talebi oluşturabilirler! uygun ve bilgili yönetici zaten o kişilerle iletişime geçeceklerdir.

8gen'e mi özel yoksa Android12 ve sonrası mı. Malum diğer modellere de imei atmak için minimum A11 e düşürmek gerekiyor
8gene ne yazık ki root sonrası ücretli prolar ile 12yede atılıyor hocam 13 denemedim ama genelden herkes a11 düşürüp atıyor hem ücretsiz hem kolay yapımı.
Modem dosyaları sıkıntı 8gen işlemcilerde

Yardımcı olmaya çalışırım hocam sorun nedir?
9 pro telefonumun şarjı 0 da bitince tekrar şarja taktık ancak şarj almıyor. Şarj soketi ve pili kontrol ettirdiğim de sorun yok denildi. Forumlarda pili değiştirmem gerektiği hatta yazılımsal sorun olabilir denildi. İşin ustası var ise yönlendirme yapabilecek kimse var mı. Ayrıca telefon bu haldeyken içindeki foto/videoları alma imkanı olur mu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-12-03-12-01-49-40_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg
    Screenshot_2023-12-03-12-01-49-40_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg
    496.3 KB · Görüntüleme: 5
9 pro telefonumun şarjı 0 da bitince tekrar şarja taktık ancak şarj almıyor. Şarj soketi ve pili kontrol ettirdiğim de sorun yok denildi. Forumlarda pili değiştirmem gerektiği hatta yazılımsal sorun olabilir denildi. İşin ustası var ise yönlendirme yapabilecek kimse var mı. Ayrıca telefon bu haldeyken içindeki foto/videoları alma imkanı olur mu
Hocam sizi teknowaya yönlendirmek isterim.
Ancak öncesinde arayıp cihaz bilgilerini paylaşın size gerekenleri söylerler.
İstediğiniz format atmadan içindeki datalari kurtarmak anladım kadarıyla cihazi açılır hale getirmek için ben bile Stock rom atarım önce buda datalarin kaybı demektir. Teknoway data kurtarma vs işlemleri en güzel şekilde yapan İstanbul'da sayılı yerlerden biridir.
Google'da teknoway yazmanız yeterli olur iletişim bilgileri için

OnePlus telefonları hakkında herhangi bir yardıma yada desteğe ihtiyacınız var ise buraya yada bana özelden yazabilirsiniz arkadaşlar ,
IMEI repair
Varyant değişimi
Unbrick
T mobile globale çevirme
Çift sim yapma
Root,boot kilidi açma vs...
Sorununuz çözmek için elimden geleni yapmaya çalışacağım ,
Bende oneplus 9 pro var. Android 11 e dönmek istiyorum. Önceden yerel yükleme apk sı kurup yapıyordum ama şimdi olmuyor. Sizin sitedeki yerel yükseltme apk sı indirdiğim zaman mevcut dosyayla çakışıyor diye kuramıyorum. ota dosyasını indirip yapıyordum ama geliştirici seçeneklerini açıp yerel yükleme aktif oluyor fakat ota dosyasını hatalı görüyor. Android 11 istememin sebebi arabada youtube falan izleyebiliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim

mumei

Üye
bu sorunu bende yaşadım. eğer çözüm bulursanız lütfen burada da paylaşın...