OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Çözüldü Uygulamaların kapanması

selam bu sabah banka hesabıma girmek istedim uygulama açılıp kapandı daha sonra gazete ve google ve başka diğer uygulamalar açılıyor gibi oluyor ama kapanıyor ne yapmam gerekir?

ayarlar depolama oradan uygulamaların çoğunun önbellğini temizledim ama sorun devam etti mesela garanti uygulaması açılmıyor programı kaldırdım tekrar kurdum düzeldi ama bir kullanımdan sonra tekrar tıkladığımda açılıyor anında kapanıyor uyarı vs yok

Power

Yönetici
Kurucu
ayarlar depolama oradan uygulamaların çoğunun önbellğini temizledim ama sorun devam etti mesela garanti uygulaması açılmıyor programı kaldırdım tekrar kurdum düzeldi ama bir kullanımdan sonra tekrar tıkladığımda açılıyor anında kapanıyor uyarı vs yok
Ayarlar>uygulamaları yonet> tüm uygulamarı göster > oradan android sytem webview i bulun tıklayın tüm güncelleştirmeleri kaldırın diyin muhtemelen duzelecektir

ayarlar > uygulama ve bildirimler> android sytem webview buldum uygulamalrı yönet menüsü cıkmadı bulamadım. android sytem webview güncelle seçeneği var güncel değil onuda güncellemeyi deneyeyim dedim ama oda dönüyor günellemiyor kalıyor o şekilde benim telefonum cihaz adında OnePlus 8 yazıyor belki menüsü mü farklı?

selam çözümü buldum android sytem webview dün akşam güncelleme yapmış ama sanırım sorun var güncellemeleri kaldır yapınca düzeldi.