OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Diğer Oneplus'tan memnun musunuz?

Merhabalar ben yeni telefon alacağım, tam ekran sevdiğim için önce Poco F2 Pro düşündüm. Sonra bana Xiaomi Mi 10T pro önerdiler. Ekranı IPS LCD olduğu için çok ısınamadım. Araştırırken Oneplus 8Tyi buldum çok hoşuma gitti. Sizlere de sorayım dedim Mi 10 t pronun üstün yanına bakınca gördüğüm ram tipi LPDDR5, Oneplus 8T de ise LPDDR4X aralarında aman aman bi fark olacağını sanmıyorum siz ne düşünüyorsunuz? Bir de kamera olarak ikisini kıyaslayan var mıdır? MI 10 t proda yüksek çözünürlüklü kamera var ama çözünürlük hiç önemli değil. Oneplus incelemelerine bakınca hepsinde renkleri daha gerçekçi verdiğini söylüyorlar siz kamerasından memnun musunuz? Özellikle gece çekimleri nasıl iyi midir? Son olarak Oneplus 8, 8t, 8 proya bakıyorum çok bi fark göremedim hangisi daha iyi bilemiyorum tasarım olarak çok beğendiğim 8T olduğu için alırsam onu alacağım. Sanmıyorum ama son olarak kronik sorunları falan var mı acaba yurtdışı alacağım sonra sıkıntı çıkmasın isterim. Sizleri yordum kusura bakmayın şimdiden teşekkür ederim 🙏

Memnun kalırsın hocam oneplusun her modelini kullandım hemen hemen android telefonlar içinde kraldır diyebilirim pişman olmazsın

Memnun kalırsın hocam oneplusun her modelini kullandım hemen hemen android telefonlar içinde kraldır diyebilirim pişman olmazsın
En son 8T'de karar kıldım hocam. Marka gerçekten çok iyi dediğiniz gibi android telefonlar içinde kral cidden. Arayüzü olsun yazılımı olsun gerçekten Android olarak diğer cihazlardan ayrılıyor. Alınca da göreceğim zaten hiç pişman olacağımı sanmıyorum. Teşekkür ederim 🙏 Bu arada 8, 8T, 8 Pro modelleri fiyat olarak yakın sizin önereceğiniz hangisi olurdu. En yenisi 8T olduğu için tasarımı da çok hoşuma gittiği için 8T dedim 9R de yakın fiyat olarak ama 8T'ye nedense çok ısındım.

Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim 8t mi pro mu ne kadar fark var arasında Xiaomi kullanıyorum şuan

Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim 8t mi pro mu ne kadar fark var arasında Xiaomi kullanıyorum şuan
Ekran çözünürlüğü konusunda 8 pro daha iyi ama 8t nin ekranı çok daha başarılı, batarya konusunda da 8t hem de daha yeni bir cihaz ben 8t alıcam ama siz yine de araştırın kararınızı kendiniz verin