OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Çözüldü OnePlus Android (11) Volte&Vowifi Kesin Çözüm

Muvahhid

Üye
Bir kaç deneme sonrası yenidende başladı ancak genede volte simgesi bildirim çubuğuna gelmedi, ama ayarlar sim menusunde var

nimh

Üye
7T oxygen os 11.0.9.1.hd65aa güncellem sonrası başka yöntem işe yaradı
Herkese merhabalar başlıkta ismi gecen cihazlar için Android 11 güncellemesi ile artık PDC üzerinden volte/vowifi açamıyoruz. Anroid 10 da sorunsuzdu. Ancak android 11 de root yetkisi varsa bu işemi yapabiliriz. Bunun Rootsuz yöntemini paylaşıyorum. Konu bana aittir. 3 cihaz serisinde 3 öperatör ile test edilmiş sağlaması yapılmıştır. Nasıl yapıldığı detaylı olarak açıklanmıştır. Konu altına olumlu yorumlarınızı yazınız. Müsait oldukça yardımcı olurum yapamayan arakadaşlara. Linkten indiriniz. Kolay gelsin.

Dosyalar link:

zip şifresi:7tpro12256
paylaşım yapan arkadaşa teşekkür ederiz

7T oxygen os 11.0.9.1.hd65aa güncellem sonrası başka yöntem işe yaradı
Herkese merhabalar başlıkta ismi gecen cihazlar için Android 11 güncellemesi ile artık PDC üzerinden volte/vowifi açamıyoruz. Anroid 10 da sorunsuzdu. Ancak android 11 de root yetkisi varsa bu işemi yapabiliriz. Bunun Rootsuz yöntemini paylaşıyorum. Konu bana aittir. 3 cihaz serisinde 3 öperatör ile test edilmiş sağlaması yapılmıştır. Nasıl yapıldığı detaylı olarak açıklanmıştır. Konu altına olumlu yorumlarınızı yazınız. Müsait oldukça yardımcı olurum yapamayan arakadaşlara. Linkten indiriniz. Kolay gelsin.

Dosyalar link:

zip şifresi:7tpro12256
paylaşım yapan arkadaşa teşekkür ederiz
Üstadım 8t var bende. Android 12. Bu paylaşım sadece 7t için mi ve dahi Android 11 için mi.

Merhaba. Oxygen Updater ile OP 7TPro cihazıma A12 yükledim. Acaba VoWifi ve VoLTE aktif etme imkanı var mı şuan?
Maalesef hocam volte a12de manuel aktif etmek şuan için çözülmüş değil bazıları PDC aktif etmeyi başarsaniz dahi engineer moduna girip volte swich açılamadığı için aktif olmuyor Bir konuya denk geldim denemeyi düşünüyorum çalışıyor mu diye bakmak için ancak cihazda a12 custom rom olduğu için şuan için ingilizce kaynağa sahip olan bu yöntemi deneme şansım olmadı olursa ilk işim burada konu açmak olacak

Peki Oneplus 7T Pro ya Coloros 12 kuran var mı? Ya da kurulur mu? İnternette 7T Pro için Coloros 12 F15 dosyası var ama sorum olur mu acaba?

* Telefonumuza Kurulacak 1. Uygulamayı İndirip Kuruyoruz ve *#800# Tuşluyoruz ve Factory Modu Seçiyoruz Ve Gelen Ekranda OnePlusLogkit'i Açıyoruz, Funtion Switch Tıklayın Ve VoLTE Switch + VoWifi Switch Tiklerini Aktif edip, Cihazı Yeniden Başlatıyoruz.

* Telefonumuza Kurulacak 2. Uygulamayı Bu Linkten İndirip Kuruyoruz ve *#801# Tuşluyoruz ve EngineerMode Seçiyoruz Gelen Ekranda En Üstte Bulunan Toggle Seçeneğini Aktif Ediyoruz.

Ardından İndirmiş Olduğunuz Dosyayı Bilgisayarınızın Masaüstüne Atın, Cihazı Usb Kablo İle Bilgisayara Bağlayın, İndirilen Dosyanın İçinden volte_vowifi_ac_Zenex.bat'ı Çalıştırın, cmd Penceresi Açılacak ve İşlemleri Otomatik Şekilde Yapacaktır,
İşlemler Sonunda Cihaz Yeniden Başlayacak ve Volte&Vowifi Aktif Olacaktır, Oldu ki Cihaz Yeniden Başlamazsa Manuel Olarak Başlatın...

7 Serilerinde Denenmiştir, Turkcell - Vodafone - TurkTelekom İle Çalışmaktadır, 8 Serilerinde Deneyenler Olursa Yorumlarda Yazarsa Sevinirim

Başka Bir Forumdan Zenex Hocama Teşekkürler..

Hocam cihaz 8t sadece factr moda girdim volte sivc bastım cihaz yeniden başladı bi baktım yukarya volte yazsı gelmiş çok teşekkürler