OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Rehber Oneplus 9R Android 13 (OxygenOS 13.0) Güncellemesi

Güncelleme boyutu yüksek baya bı değişim bekliyorum indirdim birazdan yükleme yapicam...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-27-11-29-54-53_9492aa3750dca76abb7c25b39a5f1e8e.jpg
    Screenshot_2022-11-27-11-29-54-53_9492aa3750dca76abb7c25b39a5f1e8e.jpg
    223.9 KB · Görüntüleme: 23
Güncellemeyi dünden beri kullanıyorm herhangi bir aksaklık yada eksik belirlemedim gayet akıcı hızlı sarjinda bi değişiklik yok iyi gibi...

Storm

Bilgi Pylaştıkça Çoğalır
Webmaster
yapabilirsiniz sorun yok bu sürümde beta sürümleri yüklemeyinde kararlı sürümlerde sorun olmaz.

13 güncelleme sonrası wifiye baglanmiyor sertifika dekan bi seyler yazıyor zaman aşımı oldu diyor bilgisi olan varsa yardımcı olabilirim

Muhtemelen aldığınız updatede bug bulunmakta en kısa sürede otaupdate ile sorunu çözüler ancak bu süre kaç gün veya saat sürer hiç bir fikrim yok varyant değişimi yapsanız sorununuz kalmazdı ama hocam bilginiz olsun

Merhaba, birkaç sorum olacak. 9R'ımı imei repair için Android 11'e roll back yaptım. Şimdi Android 13'e geçerken özel bir şey yapmam gerekir mi? Yoksa sırasıyla güncellemeleri yükleyeyim mi?

Merhaba, birkaç sorum olacak. 9R'ımı imei repair için Android 11'e roll back yaptım. Şimdi Android 13'e geçerken özel bir şey yapmam gerekir mi? Yoksa sırasıyla güncellemeleri yükleyeyim mi?
Sırayla değilde varsa direk msm ile a13 yükseltin hocam yoksa mecbur sırayla yapacaksınız saten

Tesekkurler. Msm olmadığı için sırayla yapacağım herhalde. Android 13'e yukseltirken orjinal imeiye donerse, imei repair işlemi oluyormu 13 te?

Cihaza root atıp aşağıdaki kodlar ile diag modunu açıp ücretsiz tool ile repair yapabilirsiniz hocam a12 veya 13de
adb shell
setprop sys.usb.config diag,serial_cdev,rmnet,adb