OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Soru Oneplus 9 pro le2127 alınır mı?

Merhaba arkadaşlar, 1 ay kadar sonra redmi note 8 4/64 cihazımdan oneplus 9 pro 12/256 ya geçmeyi düşünüyorum. Cihaz le2127 t mobile versiyon. Global rom atılmış. Herhangi bir sorun yaşar mıyım? Almadan önce bilmem gereken önemli bir şey var mı? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, 1 ay kadar sonra redmi note 8 4/64 cihazımdan oneplus 9 pro 12/256 ya geçmeyi düşünüyorum. Cihaz le2127 t mobile versiyon. Global rom atılmış. Herhangi bir sorun yaşar mıyım? Almadan önce bilmem gereken önemli bir şey var mı? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
En ucuzu hangisi ise onu alın hocam. İş görür sorunsuz şekilde tek sıkıntı update aldığında şebeke gider ise cihazin modem dosyasını flashlamaniZ gerekir (her zaman gitmez ama giderse diyorum)
Cihazı yakın arkadaşıma aldık çok memnun sorunsuz kullanıyor

Isınma sorunu oluyor mu hocam
Isınma her cihazda olur ancak sd888 üretim sıkıntılı bir işlemci (sd888 sahip her cihazda ısınma sorunu yaşanmakta) ona rağmen çok aşırı ısınma (yüksek fps veren oyunlarda olur ısınma genelde sıradan kullanımda yok denilecek kadar az) yok rahatsız edecek kadar

Ben aldım Hocam şuan euya çevirip ondanda jaguar v29 custom rom kurdum a11 tabanlı ama en stabil bana göre 8t cihazda da yıllarca kullandım bu cihazdada olması sevindirici oldu azıcık uğraştık komutlar vs değişmiş aslında aynı ama eklemeler olmuş cihazı aldığınız zaman işini bilen birinden yardım almadan girişmeyin derim