OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım OnePlus 9 LE2115 Oxygen 13'ten 11'e nasıl dönerim?

hocam ozaman anlatım eksikliği var stok rom nerden bulcaz android 11 den bahsediyorum ben var olandan değil
Hocam msm tool demek oneplus cihazların fabrika çıkış romu ve kurulum programı demek yani diyelim cihaz brick veya bootlop oldu anlatımda talimatlar ile stock romu kurup cihazı kurtarabilirsiniz.
Ayrıca kuracağı rom a11 olduğu için sürüm düşürme işleminide yapıyor umarım açıklayıcı olmuştur

gopuk

Üye
şi
Hocam msm tool demek oneplus cihazların fabrika çıkış romu ve kurulum programı demek yani diyelim cihaz brick veya bootlop oldu anlatımda talimatlar ile stock romu kurup cihazı kurtarabilirsiniz.
Ayrıca kuracağı rom a11 olduğu için sürüm düşürme işleminide yapıyor umarım açıklayıcı olmuştur
mdi anladım da nereden bulcam msm tool oneplus 9 u varmlı link benim aradığım bu düşürme yapcam android 13 de kamera sulu boya gibi oldu

gopuk

Üye
hocam seni yoruyorum ama pc bağlayıp yapma şansın varmı