OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım OnePlus 9 LE2115 Oxygen 13'ten 11'e nasıl dönerim?

umutizgi

Üye
Merhabalar, 3 hafta önce One plus 9 LE2115 modelini satın aldım, global mi avrupa cihazı mı bilmiyorum onu da öğrenmek istiyorum, cihazın aldığım gibi tüm güncellemesini yaptım , fakat 13 sürümünden hiç memnun değilim, pil süresi berbat, kamera 4k 30/60 karede 1-2 saniyelik takılıyor vs. ya cihazı satacağım ya da yazılımsal bir sorunsa eski sürümde deneme yapacağım.

1677847663717.png

Merhabalar, 3 hafta önce One plus 9 LE2115 modelini satın aldım, global mi avrupa cihazı mı bilmiyorum onu da öğrenmek istiyorum, cihazın aldığım gibi tüm güncellemesini yaptım , fakat 13 sürümünden hiç memnun değilim, pil süresi berbat, kamera 4k 30/60 karede 1-2 saniyelik takılıyor vs. ya cihazı satacağım ya da yazılımsal bir sorunsa eski sürümde deneme yapacağım.

Ekli dosyayı görüntüle 496
Yazılımsal olabilir cihazı kullanmadığım için bilemiyorum ama forumda cihazınızın bölümünde unbrick konusundaki adımları hem downgrade hem varyant değişimi hemde unbrick için kullanabilirsiniz hocam

umutizgi

Üye
Neyse ss deki gibi kuruluma başladım ve bitti, açılsın bi kurayım, desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Aklınızda bulunsun hocam Cihaz acilmasa bile ses açma kısmaya basılı tutarak pcye takınca edl moda geçer Cihaz yeter ki drivelari doğru şekilde yüklenmiş olsun bu açıdan oneplus cihazlarin üstüne yoktur

11 düşüre bilen oldumu olduysa yöntem indirme linki vs vere bilirmi

Unbrick a11 dönüş yaptırır hem sürüm düşürmek hemde cihazı ayağa kaldırmak için kullanılır

gopuk

Üye

Unbrick a11 dönüş yaptırır hem sürüm düşürmek hemde cihazı ayağa kaldırmak için kullanılır
bu rom değilki 3 2 mb rom mu olur