OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım Oneplus 9 güncelleme yükleme sorunu hatası.

mst37

Üye
Android 11 yüklü olan cihazıma ota güncelleme bildirimi geliyor ama yükleme sorunu hatası alıyorum. Oxygen updater ile indirdim bu güncellemeyi yerel yükseltme ile yüklesem IMEI gidermi sıkıntı yaşarmıyım yada çözüm nedir yardımcı olabilecek varmıScreenshot_20231213-200826.jpg

mst37

Üye
İçinizde problemi çözebilen varmı ne yaptıysam çözemedim varyant değişiminde android 12 ye kadar geliyor orada da mobil veri gidiyor.. Sayın site adminleri moderatörleri çözüm yokmu

Skyman

Üye
Arkadaşlar merhaba,
Konuda anlatılan problemi üç gündür bende yaşıyorum yabancı, Türk tüm forumlar da hemen hemen denemediğim yöntem kalmadı ama maalesef bir sonuç alamadım.Daha önce cihazımda tüm güncellemeleri sorunsuz yapabiliyordum ama imei klona düştükten sonra A13.1'den A11 dönüş yaptım ve imei işlemlerini gerçekleştirdim akabinde gelen güncelleştirmeyi yükleyelim derken bu kısır döngüye girdik ve çıkamıyoruz.Umarım aramızda bu sorunu çözebilen vardır ve deneyimlerini bizle paylaşır.Teşekkürler iyi forumlar.

mst37

Üye
Arkadaşlar merhaba,
Konuda anlatılan problemi üç gündür bende yaşıyorum yabancı, Türk tüm forumlar da hemen hemen denemediğim yöntem kalmadı ama maalesef bir sonuç alamadım.Daha önce cihazımda tüm güncellemeleri sorunsuz yapabiliyordum ama imei klona düştükten sonra A13.1'den A11 dönüş yaptım ve imei işlemlerini gerçekleştirdim akabinde gelen güncelleştirmeyi yükleyelim derken bu kısır döngüye girdik ve çıkamıyoruz.Umarım aramızda bu sorunu çözebilen vardır ve deneyimlerini bizle paylaşır.Teşekkürler iyi forumlar.
Önce android 11.2.10.10 yükle sonra android 12 c.47 indir yükle sonra 13.1 güncellemesi ota yükleme oluyor