OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Rehber OnePlus 8T Özellikeri

Power

Yönetici
Kurucu
images (9).jpeg
OnePlus 8T Özellikleri

İşletim Sistemi:
OxygenOS 11 arayüzü ve Android 11

İşlemci: 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 865

Ekran: 6.55 inç Fluid AMOLED FullHD+

RAM Bellek: 8 GB

Dahili Hafıza: 128/256 GB

Arka Kamera: 48 MP

İkinci Arka Kamera: 16 MP ultra geniş açılı

Üçüncü Arka Kamera: 5 MP makro lens

Dördüncü Arka Kamera: 2 MP derinlik sensörü

Ön Kamera: 16 MP

Batarya: 4500 mAh 65 W hızlı şarj(warp şarj)

Makale_Helvetia

Mod Adayı
kullanıyorum ve çok memnunum. Umarım uzun süre idare eder beni.

bu arada yeni forum da hayırlı olsun diyeyim ilk mesajıma binaen :)

Ugur

Üye
Bende bugun almis bulunmaktayim yanliz bi sorum olacak Aod ekranda xiaomideki gibi tus kilidine aldiktan sonra saat vs ekrana gelmiyor yani surekli kalmiyor tek tiklamada aciliyor 1 saniye sonra ekranda yine bisey kalmiyor

Power

Yönetici
Kurucu
Bende bugun almis bulunmaktayim yanliz bi sorum olacak Aod ekranda xiaomideki gibi tus kilidine aldiktan sonra saat vs ekrana gelmiyor yani surekli kalmiyor tek tiklamada aciliyor 1 saniye sonra ekranda yine bisey kalmiyor
Hayırlı olsun öncelikle tuş kilidine bastinizda saat çıkmıyor doğrumu anlamisim

Ugur

Üye
Hayırlı olsun öncelikle tuş kilidine bastinizda saat çıkmıyor doğrumu anlamisim
Sagolun , tus kilidine bastigim zaman sikinti yok saat cikiyor yani kilit ekrani cikiyor , xiaomilerde aod ekranlik cihazlarda oldugu gibi bunda surekli secmis oldugunuz saat yada resim surekli acik ekran olarak kalmiyor, ekrana rek tiklamada gorunuyor 3 saniye sonra kayboluyor yani surekli acik olarak saat yada resim vs acik kalmiyor

Power

Yönetici
Kurucu
Sagolun , tus kilidine bastigim zaman sikinti yok saat cikiyor yani kilit ekrani cikiyor , xiaomilerde aod ekranlik cihazlarda oldugu gibi bunda surekli secmis oldugunuz saat yada resim surekli acik ekran olarak kalmiyor, ekrana rek tiklamada gorunuyor 3 saniye sonra kayboluyor yani surekli acik olarak saat yada resim vs acik kalmiyor
Root gerekli termuxtan açılıyor sonradan özellik

Ugur

Üye
Notification Light... Bu uygulamayi deneyen varmi bildirigim isigi icin malum 8T de yok , yanliz ben kullandim cok guzel bi uygulama ama ekran yanigi korkusuyla sildim ...