OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Soru OnePlus 8T kılıf önerisi

mafi

Üye
Merhabalar. 8T için kılıf arıyorum ama alabileceğim Facebook grubu olur bildiğiniz biryer var mı?

Merhabalar. 8T için kılıf arıyorum ama alabileceğim Facebook grubu olur bildiğiniz biryer var mı?

Merhaba, ben de 8t kullanıyorum. Aliexpress'te daha çeşitli ve güzel kılıflar var. ortalama 2-3 haftada geliyor. Ben kılıflarımı hep aliexpress'ten alıyorum. Tavsiye ederim.

Bu Oneplus neden kapattı volteyi acaba? Bu kadar salak iş mi olur.
Aslında kapalı değil ama ülkemizde ki şebeke sistemi ile gelen volte modem dosyaları ayrı pdc ile yüklenen modem dosyasını kuramıyoruz.
Önceleri açıktı ama Yeni çıkan modeller ile Türkiye pazarına yavaş yavaş giriş yapmaya başladığı için hem repair işleminin hemde voltenin üstüne bir nevi beton örmüş oldu sunuda eklemekte fayda var eğer cihazlar tutulur ise bununda altından kalkarlar ancak çok tercih edilmediği ve Hindistan pazarınada girdiği için ( Bir çok repair volte vs işlemleri Hindistan'da deneme yanılma yöntemi ile bulunup piyasaya düşüyor) oradada bu işlemin üstüne düşen kalmadı haliyle 1 sene önce çıkan oneplus 10 probların hala repair yöntemi düşmedi piyasaya