OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Haber OnePlus 8T güncelleme

ZENGİN

Mod Adayı
Oxygen updater de bahsetmişler hocam. Ben henüz yüklemedim. Beklemedeyim.
Google çeviride şöyle diyor. "Birçok kullanıcı, bu yapının cihaz gecikmesi ve ses / video senkronizasyonu gibi yaygın sorunları beraberinde getirdiğini bildiriyor. Kendi takdirinize bağlı olarak flaş."

Power

Yönetici
Kurucu
Oxygen updater de bahsetmişler hocam. Ben henüz yüklemedim. Beklemedeyim.
Google çeviride şöyle diyor. "Birçok kullanıcı, bu yapının cihaz gecikmesi ve ses / video senkronizasyonu gibi yaygın sorunları beraberinde getirdiğini bildiriyor. Kendi takdirinize bağlı olarak flaş."
Teşekkürler hocam bilgilendirme için sagolun

ZENGİN

Mod Adayı
Bu arada forum hayırlı olsun. Üye sayısı çoğaldıkça çok güzel bilgi ve etkileşim olacaktır inşallah.

Power

Yönetici
Kurucu
İnsAllah hocam sağolun kullanıcılara ulaşmaya çalışıyoruz sosyal medyadan olduğu kadar teşekkürler

Makale_Helvetia

Mod Adayı
Valla kurcaladım öyle sıkıcı bir durum görmedim yavaşlamada yok

cihazdan cihaza farklılık gösteriyor herhalde,veya belli bir süre sonunda sistem oturuyor,kimisi de aradan 8-9 saat geçtikten sonra tüm sorunların ortadan kalktığını yazmış..ben gene de yüklemedim. zaten şu an güncelleme de görünmüyor, geri çekildi herhalde

ZENGİN

Mod Adayı
cihazdan cihaza farklılık gösteriyor herhalde,veya belli bir süre sonunda sistem oturuyor,kimisi de aradan 8-9 saat geçtikten sonra tüm sorunların ortadan kalktığını yazmış..ben gene de yüklemedim. zaten şu an güncelleme de görünmüyor, geri çekildi herhalde
Aynen hocam geri çekilmiş sabah vardı siz yazınca baktım uçmuş. 😄