OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Çözüldü Oneplus 8t android 12 Volte ve Vowifi aktif etme

Arkadaşlar merhaba,
Evimde hat çekmeyen birisi olarak vowifi özelliğini sürekli kullanan bir insandım lakin android 12 ye geçince artık kullanılamaz bir hal almıştı. Uzun süredir araştırıyorum yapan yok baya da bir kafa yordum sonrasında cihazın bootloader kilidini açıp rootladım ve magisk üzerinden voenabler diye bir modül buldum. Şuan hat çekmese de arama yapabiliyorum bu özelliğe ihtiyaç duyan var ise dediğim aşamaları yapabilir yapamadığınız bir şey olursa yardımcı olurum (553 188 0972) WhatsAppdan yazabilirsiniz. Bootloader açma, root atma ve magisk kurulumu burdan ulaşabilirsiniz
Magisk üzerine kurulacak modül de burdan bulabilirsiniz
Screenshot_2022-05-31-18-47-06-80_785cfb1f0fb0c9a2030c9b38a1c3479a.jpgIMG_20220531_184858.jpg

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba,
Evimde hat çekmeyen birisi olarak vowifi özelliğini sürekli kullanan bir insandım lakin android 12 ye geçince artık kullanılamaz bir hal almıştı. Uzun süredir araştırıyorum yapan yok baya da bir kafa yordum sonrasında cihazın bootloader kilidini açıp rootladım ve magisk üzerinden voenabler diye bir modül buldum. Şuan hat çekmese de arama yapabiliyorum bu özelliğe ihtiyaç duyan var ise dediğim aşamaları yapabilir yapamadığınız bir şey olursa yardımcı olurum.Ekli dosyayı görüntüle 335Ekli dosyayı görüntüle 336
Hocam wolte yine pasif galiba wolteye bir etkisi yok değil mi bu yapılacak olanın.

Hocam ben oneplus da yeniyim her defasında da dile getiriyorum. Size zahmet en başından bl kilidi açma dan itibaren yazılı ve görsel anlatım yapabilir misiniz. Çok makbule geçer.

Pdc aktif etmek şart başta hocam a11 gibi pdc aktif Edip sonra bu modül ile swich açılıyor herhalde custom rom olduğu için deneme şansım yok konuyu açan arkadaş detaylı anlatım hazırlayıp paylaşırsa çok makbule geçer

İkiside aktif olarak çalışıyor
Üstadım şimdi dediğim gibi yeniyim bu cihaz da. Rom global mi costum rom mu onu dahi bilmiyorum. Nasıl yapayım şimdi ben bu işi. Eğer vaktin imkanın varsa adım adım en başından bir anlatım yapar mısın görsel olacak şekilde. Çok makbule geçer. Dua ederiz inş :)

Üstadım şimdi dediğim gibi yeniyim bu cihaz da. Rom global mi costum rom mu onu dahi bilmiyorum. Nasıl yapayım şimdi ben bu işi. Eğer vaktin imkanın varsa adım adım en başından bir anlatım yapar mısın görsel olacak şekilde. Çok makbule geçer. Dua ederiz inş :)
Ayarlar telefon hakkındadan cihaz sürümünü atarmisiniz ?

Pdc aktif etmek şart başta hocam a11 gibi pdc aktif Edip sonra bu modül ile swich açılıyor herhalde custom rom olduğu için deneme şansım yok konuyu açan arkadaş detaylı anlatım hazırlayıp paylaşırsa çok makbule geçer
A12 de pdc çalışmıyor saadece root ile aktif ediliyor anlatım linklerini paylaşacağım müsait bir zamanda

Arkadaşlar merhaba,
Evimde hat çekmeyen birisi olarak vowifi özelliğini sürekli kullanan bir insandım lakin android 12 ye geçince artık kullanılamaz bir hal almıştı. Uzun süredir araştırıyorum yapan yok baya da bir kafa yordum sonrasında cihazın bootloader kilidini açıp rootladım ve magisk üzerinden voenabler diye bir modül buldum. Şuan hat çekmese de arama yapabiliyorum bu özelliğe ihtiyaç duyan var ise dediğim aşamaları yapabilir yapamadığınız bir şey olursa yardımcı olurum.Ekli dosyayı görüntüle 335Ekli dosyayı görüntüle 336
Selamlar.
Bir konu attın ortaya öylece kaldı benimde en çok ihtiyaç duyduğum şey. Telefondan çok memnunum ama vowifi mahvediyor beni.
Yardımlarını bekliyoruz.

İyi akşamlar

Arkadaşlar gördüğüm kadarı ile forum da işi bilen çok az kişi var. Genel olarak forum zaten çok aktif de değil. Yardım isteyen çok yardım edecek kişi sayısı az. Genel olarak standart kullanıcı kitlesi var. Lütfen bir konuda bilginiz var ise yardımcı olun. Ama şöyle ki anlatırken de karşıdakinin hiç bir bilgiye sahip olmadığını bilip öyle anlatım yapın. Bilinmeyen şey zordur. Kodlar yada bilimsel terimler bilmeyene tuhaf gelir. Lütfen şu volte işi çözüldü ise yardımcı olunda her kes faydalansın... Teşekkürler şimdiden.