OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım oneplus 10r almalı mıyım?

merhaba oneplus 10r yurt dışı telefon almayı düşünüyorum türkiyede satışı yok şuan maalesef. birkaç konuda yardımınızı talep ediyorum

1. oneplus markasını yıllar öncesinde duymuştum aynı kalitesi devam ediyor mu ?
2. yurt dışı alınan telefonda imei atılınca güncellemeleri rahatlıkla alır mıyım? telefonu pc ye bağlamadan telefon üzerinden güncellemeleri rahatlıkla yükleyebilir miyim
3. imei atılan telefonada herhangi bir sorun olur mu ? ilerleyen aylarda imei boşa çıkar mı tekrar imei atılması gerekir mi ?
4. başka telefonun atılan imei hukuki açıdan herhangi bir sıkıntı doğurur mu? kötü amaçla kullanılan bir telefonun imeisi olur vs
5. 9-10 ya da 12-13 bandınmdan önereceğiniz marka modeller nelerdir en az 128 gb hafıza 8-12 gb ram olarak

herkese çok teşekkür ederim

Lexaion

Mod Adayı
Oneplus 10r telefonuna imei atılmıyor.Şuanlık 9 prodan sonraki Oneplus cihazlarına imei atma olayı daha çözülmedi.Oneplus olarak alabileceğiniz imei atılabilen tek cihaz şuan 9 pro var.9000TL civarına facede gruplarda satanlar var.12+256 olarak satılıyor.

Lexaion

Mod Adayı
Aldığınız kişi kendi imeilerinden attıysa genelde çok uzun süre imeiler dayanmıyor.Bir süre sonra imeiler patlayabilir.Elinizde kendi imeiniz varsa onu verip attırırsanız daha garanti işlem yapmış olursunuz.

Son düzenleme:
Aldığınız kişi kendi imeilerinden attıysa genelde çok uzun süre imeiler dayanmıyor.Bir süre sonra imeiler patlayabilir.Elinizde kendi imeiniz varsa onu verip attırırsanız daha garanti işlem yapmış olursunuz.
1 yıl boyunca ku7llanılmayan telefonların imelerinin silinmesi uygulaması başladı mı ? son bir yılda açık olan telefon imesisi bulmak lazım o vakit teşekkürler. şuan dediğiniz grularda 10r modeli ayıtsız olarak satılıyor lakin 1ay içerisinde kayıt gelecek deniyor. benzer imei atma işlemini kastediyorlardır sanırım. özellik ve marka olarak oneplus deneyimlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum

Lexaion

Mod Adayı
1 yıl boyunca ku7llanılmayan telefonların imelerinin silinmesi uygulaması başladı mı ? son bir yılda açık olan telefon imesisi bulmak lazım o vakit teşekkürler. şuan dediğiniz grularda 10r modeli ayıtsız olarak satılıyor lakin 1ay içerisinde kayıt gelecek deniyor. benzer imei atma işlemini kastediyorlardır sanırım. özellik ve marka olarak oneplus deneyimlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum
O yasa yürürlüğe girdi mi bilgim yok.Atacağınız ki girdiysede daha yeni çıktı zaten.Daha 1 yıl olmadı yasa çıkalı.Eski cihazlar kapanmamıştır daha,siz yine de imei sorgulaması yaparak bakabilirsiniz.Kayıt gelecek olayı da yalan dolan,Çıksaydı şimdiye çoktan çıkardı Oneplus 11 serisi geldi,hâlâ imei konusunda bir gelişme yok.

Şuan op9pro en mantıklı olanı bende bekliyorum hocam op10proya IMEI repair çıkması için ama 1 yıldır çıkmadı yüksek ihtimalle çıkmaz belki de

Şuan op9pro en mantıklı olanı bende bekliyorum hocam op10proya IMEI repair çıkması için ama 1 yıldır çıkmadı yüksek ihtimalle çıkmaz belki de
9 pro modelini almayı düşünüyordum ama aşırı ısınma sorunu okudum acaba doğru mu cihaz piyasaya çıktığında firma güncelleme ile gidereceğiz demiş acaba giderildi mi ? Bir de t mobile versiyonu sıkıntı çıkarır mı t mobile versiyonu alıp global versiyona geçilebilir mi ?

9 pro modelini almayı düşünüyordum ama aşırı ısınma sorunu okudum acaba doğru mu cihaz piyasaya çıktığında firma güncelleme ile gidereceğiz demiş acaba giderildi mi ? Bir de t mobile versiyonu sıkıntı çıkarır mı t mobile versiyonu alıp global versiyona geçilebilir mi ?
T mobile sorunsuz şekilde globale dönüyor hocam ısınma sorunu kullanıma bağlı her cihazda var sd 888 ve 8.1 aklınıza gelen her marka ve model cihazlarda ısınma yapıyor sorunu 8.2 gende çözerler umarım ama cihaz alınır yani mi11ultra var ama şimdiden değiştirip op9pro veya 10 pro düşünüyorum repair çıkmış diye direk op10pro alacağım

T mobile sorunsuz şekilde globale dönüyor hocam ısınma sorunu kullanıma bağlı her cihazda var sd 888 ve 8.1 aklınıza gelen her marka ve model cihazlarda ısınma yapıyor sorunu 8.2 gende çözerler umarım ama cihaz alınır yani mi11ultra var ama şimdiden değiştirip op9pro veya 10 pro düşünüyorum repair çıkmış diye direk op10pro alacağım
Eyvallh hocam poco X5 pro ve oneplus 9 pro arasinda kalmıştım. Tek cekincem isinma sorunu ve cihaz 2021 üretim cihaz olduğu için artık güncelleme gelmez yasa kısa süre sonra sonlanır diye düşünüyorum ısınma olayında elbet kullanım baglidir lakin oyun oynanmmasa dahi uzun süreli yoğun telefon kullanımında video izleme vs gibi yine ısınma yapıyorsa çok can sıkıcı bir durum