OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım OnePlus 10 pro güncelleme sorunu

Reka07

Üye
Arkdaslar selam oneplus 10 pro kullanıcısıyım tek kelimeyle mükemmel anlatılmaz yaşanır öyle bir makına gek sorunum cihazıma güncelleme geldi indir dyorum gincelleme başarısız hatası alıyorum nasıl güncelleme yapabilirim telefonuma yurtdışı cihazı

Arkdaslar selam oneplus 10 pro kullanıcısıyım tek kelimeyle mükemmel anlatılmaz yaşanır öyle bir makına gek sorunum cihazıma güncelleme geldi indir dyorum gincelleme başarısız hatası alıyorum nasıl güncelleme yapabilirim telefonuma yurtdışı cihazı
Linkte yapmanız gereken yazıyor hocam

Reka07

Üye
Malesef siteye baglantı yok güncel link varmı kardeşim

Malesef siteye baglantı yok güncel link varmı kardeşim
Link güncel zaten hocam ülke olarak cihazınızın nereye ait olduğunu seçince listede adı ve dosyaları çıkar.
Şöyle izah edeyim ülke olarak Türkiye seçili ise sadece Türkiye'de satışı olan cihazların stock rom vs dosyalarını gösterir.
Cihazınızın satışı olduğu bir ülkeyi seçmeniz gerekiyor çin seçtim direk çıktı cihazın listede adı aşağıya linkini ekliyorum.

Aynı sorun bende de var telefoncuya götürdüm yapamadı inşallah bir yolunu bulup güncelleme yaparız

Mardini

Üye
10 pro bende de var. Böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Anlatılmaz yaşanır mükemmellikte olduğunu düşünmüyorum,parmak izinin ekranda olması kötü, ayrıca telefon görüşmelerini kaydetmemesi benim için büyük eksik.

ceceka

Üye
10 pro bende de var. Böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Anlatılmaz yaşanır mükemmellikte olduğunu düşünmüyorum,parmak izinin ekranda olması kötü, ayrıca telefon görüşmelerini kaydetmemesi benim için büyük eksik.

OnePlus Call Recorder ile sorunsuz kayıt yapılıyor hocam bilginize.

ceceka

Üye
Evet sorunsuz kullanıyorum hocam.Play Store'dan indirdim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-06-03-22-57-18-92_b5a5c5cb02ca09c784c5d88160e2ec24.jpg
    Screenshot_2022-06-03-22-57-18-92_b5a5c5cb02ca09c784c5d88160e2ec24.jpg
    236.7 KB · Görüntüleme: 91
Lütfen yardım edin bende güncelleme yapamıyorum güncelleme kısmında ki secenekler için olan 3 nokta işareti gelmiyor geliştirici özelliklerini açmama rağmen bunu nasıl yapacağım

maalesef abd seçince de 10 pro çıkmıyor.

maalesef abd seçince de 10 pro çıkmıyor.
Cihazın varyantı öğrenip onu seçin hocam.
Şuan oneplus 10 pro her ülkeye girmiş değil giren Ülkelerdede update güncelleme almış değil.
Cihazınız çin varyant (versiyon) ise ve update gelmiş işe Çin'e çin seçince bölge olarak update dosyasını gösterir.
Burada sorun cihazınız hangi ülkede satışa sunulmuş ise onu seçmektir.
Birde şu var bu update & downgrade işlemi manuel işlemdir 10 proda manüel update kaldırılmış olabilir ve ilerleyen dönemlerde diğer cihazlarda update aldıkça onlardada kalkacaktır.. kesin yöntem verememe sebebimiz ne yazık ki elimizde cihaz yok her modeline alışılagelmiş manuel update & downgrade işlemi olarak bu post oluşturulmuştur.
İlerleyen dönemlerde harici şekilde yöntem olursa oda eklenecektir

Cihazın varyantı öğrenip onu seçin hocam.
Şuan oneplus 10 pro her ülkeye girmiş değil giren Ülkelerdede update güncelleme almış değil.
Cihazınız çin varyant (versiyon) ise ve update gelmiş işe Çin'e çin seçince bölge olarak update dosyasını gösterir.
Burada sorun cihazınız hangi ülkede satışa sunulmuş ise onu seçmektir.
Birde şu var bu update & downgrade işlemi manuel işlemdir 10 proda manüel update kaldırılmış olabilir ve ilerleyen dönemlerde diğer cihazlarda update aldıkça onlardada kalkacaktır.. kesin yöntem verememe sebebimiz ne yazık ki elimizde cihaz yok her modeline alışılagelmiş manuel update & downgrade işlemi olarak bu post oluşturulmuştur.
İlerleyen dönemlerde harici şekilde yöntem olursa oda eklenecektir
çok teşekkür ederim açıklayıcı cevabınız için.

Yav birisi allah rizasi icin bi yardimci olsun cildircam