OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Haber One plus 9r ekran yenileme sorunu

Herkese merhabalar, daha yeni one plus 9R aldım yurtdışı cihaZ, telefon kendi kendine 60 Hz de olmasına rağmen 120 Hz e geçiyor. Ayarlara giriyorum cihaz 60 Hz de ama 120 Hz de, geliştirici seçeneklerinden ekran yenileme hızını göster diyorum, 120 Hz yazıyor ama ekran ayarlarından tazeleme hızı 60 Hz görünüyor, kapatıp açınca düzeliyor herşey, yazılımsal bir sorun diye düşünüyorum, fikirlerinizi almak istiyorum teşekkürler.

Bende de tam tersi oldu. Önerim Cihaza hard reset atıp tekrar kurulum yapmanız olur. Harici konuyla ilgili resmi oneplus forumunda veya farklı yabancı forumlarda dahi bununla ilgili pek birşey paylaşılmış değil. Ben Hard reset yaptıktan sonra çözülmüştü durum, genelde de bu tip durumlarda bu öneriliyor.

Foruma o yazıyı yazdıktan bir süre sonra güncelleme geldi boyutunu tam hatırlamıyorum düzeldi şu an öyle bir problem yok gene de sağolun teşekkürler ✋

Foruma o yazıyı yazdıktan bir süre sonra güncelleme geldi boyutunu tam hatırlamıyorum düzeldi şu an öyle bir problem yok gene de sağolun teşekkürler ✋

Rica ederim, konunun üzerinden epey bir zaman geçtiğini gördüm ancak sorun devam ediyormu etmiyormu bilmediğim için yinede yanıtsız bırakmayayım dedim bende cihazı alalı 2 ay oluyor tüm güncellemeleri yapılı geldiği için önceki durumunu bilmiyorum pek ancak yinede aynı sorunu yaşadım aldığımın ilk günü ve sistem güncellemelerinde herhangi bir güncelleme gözükmüyor yinede pek anlam veremedim. Sizde sağolun..