OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Haber One plus 9R android 12

OnePlus 9R bölümu açılıp konu taşınmıştır.
Cihaz hakkında paylaşım ve sorunları buradan bilgi alabilir veya destek için konu açabilirsiniz

Arkadaşlar yeni geçtim bu cihaza xiaomi kullanıyordum. Şimdi sudan çıkmış balık gibiyim, 😂 müzik indirdim tıklıyorum bir şey açılmıyor bunda gömülü müzik programı yok mu 🤣 nasıl olacak bu iş. Bir de en gıcık şey şimdi sağdan soldan çekme ile geri gidiyoruz ya klavye açık iken klavye hizasına dan bunu yapınca harflere dokunuyor klavyenin üst kısmından yapmak gerekiyor. Kaydırarak yazma da devre dışı. Xiaomi de klavye de olsa geri giderdi. Varmı bunun bir ayarı.

Arkadaşlar atılan imei ile alakalı olabilir mi volte sorunu.
Alakası yok hocam cihazın Türkiye varyantı yeni çıktı sayılır haliyle volte PDC kurulu gelmiyor.
Ancak grece özel satılan cihazda açık olur Türkiye operatörleri aynı altyapı diye biliyorum.
Sonraki updatelerde bu sorun çözülecek diye duydum

Alakası yok hocam cihazın Türkiye varyantı yeni çıktı sayılır haliyle volte PDC kurulu gelmiyor.
Ancak grece özel satılan cihazda açık olur Türkiye operatörleri aynı altyapı diye biliyorum.
Sonraki updatelerde bu sorun çözülecek diye duydum
Hocam benim arkadaş da kullanıyor onun hemen aktif oldu.

Arkadaslarin 9R 'in kod adi LE2100 ama bu gelen güncelleme bildiriminde LE2101 diyor yabanci forumlarda biraz arastirma yaptim optimizasyon sorunu uygulama hatalari hızlı sarj olmama 65W yani gibi sorunlar çıkıyormuş var mi guncellemeyi yapan kullanan?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220328-234436.jpg
    Screenshot_20220328-234436.jpg
    301.2 KB · Görüntüleme: 4
Var ustam volte açamıyorum. Yapılan işlemlerin daha başında ilerleme olmuyor. 9r kullanıcısı da çok az galiba. Forum da üye de az olsa gerek ki çok sonuç alınmıyor.

1+9r

Üye
Arkadaşlar benim cihaz da 9r le2100. Gelen güncelleme le2101 şimdi güncellersem IMEI gidiyor mu yoksa sıkıntısız kullanmaya devam edebilir miyiz? Bazı kaynaklarda model numarası farklı olduğundan IMEI lerin uçtuğundan bahsediliyor. Bilenler, aynı modele sahip olup güncelleyenler durumdan haberdar ederse büyük iyilik etmiş olur.

Arkadaşlar benim cihaz da 9r le2100. Gelen güncelleme le2101 şimdi güncellersem IMEI gidiyor mu yoksa sıkıntısız kullanmaya devam edebilir miyiz? Bazı kaynaklarda model numarası farklı olduğundan IMEI lerin uçtuğundan bahsediliyor. Bilenler, aynı modele sahip olup güncelleyenler durumdan haberdar ederse büyük iyilik etmiş olur.
Bende gitmedi hocam cihazda Le2120 yazıyordu gelen güncelleme le2101 di. Güncelledim imei falan da gitmedi