OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım One Plus 9Pro Android 13 Güncellemesi Sonrası Hata

Telefonum 4 küsur gblik Android 13 Güncellemesini 10 Kasım sabahı yaptım. Güncelleme yaptıktan sonra uygulamalardan son görevlere geçemiyorum. Tüm uygulamalardan geri geri yaparak çıkış yapabiliyorum. Ana sayfaya direk geçiş yapamıyorum hep geri geri yapıyorum ve uygulamalar arka planda hep çalışır kalıyor haliyle. Başka arızalarda var ama bu çok ciddi bir arıza telefonu kullanamıyorum.. bilen varsa yardımcı olsun lütfen

Mavi

Üye
Telefonum 4 küsur gblik Android 13 Güncellemesini 10 Kasım sabahı yaptım. Güncelleme yaptıktan sonra uygulamalardan son görevlere geçemiyorum. Tüm uygulamalardan geri geri yaparak çıkış yapabiliyorum. Ana sayfaya direk geçiş yapamıyorum hep geri geri yapıyorum ve uygulamalar arka planda hep çalışır kalıyor haliyle. Başka arızalarda var ama bu çok ciddi bir arıza telefonu kullanamıyorum.. bilen varsa yardımcı olsun lütfen

Merhaba.
Hocam, a12'den a13'e geçerken temiz (sıfırdan) geçiş yapmanızı öneririm.

Ben temiz geçiş yaptım ve belirttiğiniz sorunlar yok.

Mavi

Üye
Nasıl yapacağım? Ne demek istediğinizi anlamadım biraz daha izah eder misiniz?

Ayarlar ➡ Ek Ayarlar ➡ Yedekle ve Reset ➡ Telefonu Resetle ➡ Tüm Veriyi Sil

Telefon format yiyeceği için tüm veriler silinecek. Format öncesi önemli dosyalarınız varsa yedeğini almanızı öneririm.

Benim telefon versiyonu 2125.

İlk imei'yi 4 ay kullandım, ikinciyi 4 ay kullanacağım ama aralık ortasında kapanacak. Yeni yılda tekrar 4 er ay veriyormuş. Aktarmalı kulanmak nedir tarif eder misiniz?

Yeni yılda imeiler sıfırlayınca deneyeceğim muhakkak
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻