OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Soru One plus 8t varyant hakkında

One plus 8t cihaz aldım k2000 yani çin varyantı öğrenmek istediğim buna başka varyant stock rom kurulumu oluyor mu.
Xiaomi kullanıcısiydim custom rom root vs uğraşmayı seven bir insanım ama riske girmeden bir iki fikir sahibi olmak istedim şimdiden teşekkürler cevap verecekler için

OxygenOS değil mi hocam benim ki yanlış mı anladım ben çin vs takılmam ama önerilen çin modeli anladım kadarıyla şebeke sıkıntısı olan başka varyant cihazlar varmış.
Eu rom nasıl size göre stabil mi önerir misiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220210-190403.jpg
    Screenshot_20220210-190403.jpg
    189.9 KB · Görüntüleme: 6
Hocam sizinki de benimki ile aynı şekilde EU ROM yüklü normalde Çin cihazları net hatırlamıyorum HydrogenOS yada ColorOS ile geliyor bundan dolayı satıcılar EU rom yüklüyorlar sizinki de o şekilde. Bende işimi sağlama almak için Çin cihazı aldım şebeke sorunu yaşamamak için gayet memnunum.

Hocam sizinki de benimki ile aynı şekilde EU ROM yüklü normalde Çin cihazları net hatırlamıyorum HydrogenOS yada ColorOS ile geliyor bundan dolayı satıcılar EU rom yüklüyorlar sizinki de o şekilde. Bende işimi sağlama almak için Çin cihazı aldım şebeke sorunu yaşamamak için gayet memnunum.
Cihazda root var mı hocam sizin root atıp reklam engelleme vs kurmak istiyorum ama twrp ile kurulmuyor anladım kadarıyla 😅
Bootloopa düşersem çıkarırken persist sıkıntısı vs yaşarım düşüncesi var bu yüzden iki günlük cihaz önce aklıma yatacak şekilde bilgi alıp öyle kolları sıvamak istiyorum işlemlere başlamak için.
Root hakkında çok fazla doküman çıkmadı geneli boot.img modlayip CMD üzerinden flashlama şeklini göstermiş kimisi twrp kurup install ile kurun demiş hatri sayılır kişilere bakıyorum twrp install seçeneği çalışmıyor diyor 😅
Aşure gibi içinde herşeyden biraz var yalan dolan doğru karışık olmuş tam bir çözüm bulamadım hala

Valla açıkçası hiç girişmedim rom yükleme işine sürekli telefonun sıfırlanması falan uğraşacağım işler değil belki 2. bir telefonum olsa yapardım, XDA'ya bakın hocam en sağlam orası bilgi alabilirsiniz her türlü.

Hafta sonu boot kilidini açıp rom kurmaya başladım mi xdadan denediğim romları kurulum talimatları ile atarım bu foruma.
Havoc muydu neydi onu önerenlere çok denk geldim merak ediyorum ne kadar iyi 😅