OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım ekran

Selam telefonum Oneplus 8 yazıyor modeli modeli IN2013 maalesef ekranı kırıldı internetden ekranlara baktım birini sipariş verdim telefoncum bu değil dedi aynı model için çeşitli modeller çıkıyor ve farklı fiyatlar hangisini almam gerekli? ve orjinal olmayanalarda parmak izi çalışmaz dedi doğru mu? modelin resminide attım yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-12-31 at 12.16.51.jpeg
    WhatsApp Image 2021-12-31 at 12.16.51.jpeg
    53 KB · Görüntüleme: 8
tekrar selam bir ekran buldum orjinal dendi ama parmak izi ekranı kayboldu parmak izi maalesef artık calısmıyor ayarlarda bile parmak izi sistemi ayarları vs çıkmıyor ve telefon cok ısınıyor şarz 4-5 saatde bitiyor sorun ekrandan mıdır?

tekrar selam bir ekran buldum orjinal dendi ama parmak izi ekranı kayboldu parmak izi maalesef artık calısmıyor ayarlarda bile parmak izi sistemi ayarları vs çıkmıyor ve telefon cok ısınıyor şarz 4-5 saatde bitiyor sorun ekrandan mıdır?
Hocam orijinal ekran bulmak sıkıntı ancak AliExpress üzerinden olur orijinal ekran olursa oda.
Bataryanın ekran ile alakası olacağını sanmıyorum çünkü ekran kapalı iken minimum şarj yer şarj konusunda ekran değişimi sonrası başladı ise sorun muhtemelen yapan kişi veya kurumdan kaynaklıdır.
Yinede kimsenin günahını almamak lazım başka varyant rom deneyiniz derim.