OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım Ekran süresi, pil sorunu

Arkadaşlar internetteki bilgilere göre 10 pro kullanıcıları 7+ saat ekran süresi alıyorlar. Ben 120 hz otomatik çözünürlük aod kapalı halde hiç oyun oynamadan sadece sosyal medya kullanımı ile 3.5-4 saat ekran süresi alıyorum. Güncellemeden önce de böyleydi, şu an android 13 oxygen 13 e güncelledim durum değişmedi. Ne yapabilirim?

Arkadaşlar internetteki bilgilere göre 10 pro kullanıcıları 7+ saat ekran süresi alıyorlar. Ben 120 hz otomatik çözünürlük aod kapalı halde hiç oyun oynamadan sadece sosyal medya kullanımı ile 3.5-4 saat ekran süresi alıyorum. Güncellemeden önce de böyleydi, şu an android 13 oxygen 13 e güncelledim durum değişmedi. Ne yapabilirim?
bende de aynı sorun var 1 defa 8 saat kullandım. ama şu an 3,5 - 4 saati geçmiyor maalesef

BurakB

Üye
Koyu modda kullanıyorum hiç denemedim ama günü rahat rahat çıkartıyoe sürekli telefon kullanıyorum

Bende 7 saat üzerinde ekran süresi alıyordum ama 2213 eu rom Android 13 yükledim dün şarj süremde azalış farkettim 6 saat civarı aldım bugün 12 yüklüyken 7 saat üzerinde alıyordum birkaç gün deneyip tekrar süreyi yazarım

dün temiz bir kurulum yaptım yani hiçbirşey kopyalamadım ,bu gün 7 saat ekran süresi aldım 13 saat açık :) , sanırım diğer telefoondan kopyalama yaparken sıkıntı oluyor.

BurakB

Üye
dün temiz bir kurulum yaptım yani hiçbirşey kopyalamadım ,bu gün 7 saat ekran süresi aldım 13 saat açık :) , sanırım diğer telefoondan kopyalama yaparken sıkıntı oluyor.
Ben yüksek çözünürlük 120 ekran yenileme orta üstü parlaklıkla 5.5-6 saat aldım. Sizin gibi bugün sıfırlayıp drive ile yedekleme aldım bakalım değişecekmi.

13 güncellemesinden sonra 6 saat civarı ekran süresi almaya devam ediyorum şarj konusunda sıkıntılı bir sürüm

Ekran süresi 5 saate kadar düştü 13 te 2213 eu yüklüydü 2215 romu yükledim onunda ekran süresini deniycem fark edecekmi diye

Bende 7 saat üzerinde ekran süresi alıyordum ama 2213 eu rom Android 13 yükledim dün şarj süremde azalış farkettim 6 saat civarı aldım bugün 12 yüklüyken 7 saat üzerinde alıyordum birkaç gün deneyip tekrar süreyi yazarım
bende otomatik ne2215 yükledi a13 de. temiz kullanımla birlikte 6 saat ekran süresi aldım 12 saat açık sarj sonrası

Arkadaslar video izleme vs gibi durumlar olduğuna da bende 6-7 saat alıyorum ama sadece sosyal uygulamalar görüşmeler vs olduğunda 4-5 saati malesef geçmiyor 8 gen in bu konuda optimizasyon sıkıntısı olduğunu 8 gen plus ta duzeltildigi söyleniyor. Yani ekran süreleri kullanım senaryosuna göre değişiyor ..