OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım Bana neden android 12 gelmedi?

Resimde anlaşıldığı üzere henüz a12 yayınlanmadi hocam.
Pilot sürüm vardı bir ay kadar şikayetler çok fazla olduğu için onuda yayından kaldırma kararı alındı. Illa update alacağım diye canınızı sıkmayın önemli olan alacağınız güncellemenin sorunsuz olması pilot sürümü yükleyip pişman olup geri a11 dönüş yapan çok fazla oldu aynı sorunları yaşamamak için sabırla stabil olan Sürümü beklemenizi öneririm.Screenshot_20220311-190527.jpg

kraix

Üye
Resimde anlaşıldığı üzere henüz a12 yayınlanmadi hocam.
Pilot sürüm vardı bir ay kadar şikayetler çok fazla olduğu için onuda yayından kaldırma kararı alındı. Illa update alacağım diye canınızı sıkmayın önemli olan alacağınız güncellemenin sorunsuz olması pilot sürümü yükleyip pişman olup geri a11 dönüş yapan çok fazla oldu aynı sorunları yaşamamak için sabırla stabil olan Sürümü beklemenizi öneririm.Ekli dosyayı görüntüle 265
Hocam benim model le2120 başka modelleri de var 9 pronun o modellere geldi ama gördüm Facebook gruplarında bana diyorlarki senin modelede güncelleme geldi ama imei silindiği için geri çektiler

Hocam benim model le2120 başka modelleri de var 9 pronun o modellere geldi ama gördüm Facebook gruplarında bana diyorlarki senin modelede güncelleme geldi ama imei silindiği için geri çektiler
Hocam başka model değil le2120 varyant yani.
Endonezya,l Hindistan0, global ve Asya cihazlari var.
Kendi cihazımdan örnek vereyim.
kb2000 (asya)
Kb2001 (hindistan)
Kb2002 (Endonezya)
Kb2003 ( Avrupa)
Kb2004 ((Global)
Şeklinde vs
Sizinkide bu şekilde sadece varyant değişik Kendi cihazım asya versiyonu buna Avrupa Stock romu kurdum ve sorunsuz kullanıyorum.
ColorOS.(A12) sorunlu olduğu için çekildi sizin cihaza update gelmeyecek diye bir şey yok IMEI düşme konusuna gelince evet öyle bir sorun var ama bunu aşabilen var

kraix

Üye
Hocam başka model değil le2120 varyant yani.
Endonezya,l Hindistan0, global ve Asya cihazlari var.
Kendi cihazımdan örnek vereyim.
kb2000 (asya)
Kb2001 (hindistan)
Kb2002 (Endonezya)
Kb2003 ( Avrupa)
Kb2004 ((Global)
Şeklinde vs
Sizinkide bu şekilde sadece varyant değişik Kendi cihazım asya versiyonu buna Avrupa Stock romu kurdum ve sorunsuz kullanıyorum.
ColorOS.(A12) sorunlu olduğu için çekildi sizin cihaza update gelmeyecek diye bir şey yok IMEI düşme konusuna gelince evet öyle bir sorun var ama bunu aşabilen var
Google pixel romlarında gitmiyormuş imei hocam nasıl atabilirim?