OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Rehber Android 13 Volte ve Vowifi Aktif Etme (rootsuz-bilgisayarsız)

merhaba
uygulamayı denedim ve wolte aktif oldu.
sorun yaşayan arkadaşlar için
1- eşleştirme yaptıktan sonra calistiramassniz veya başlat aktif olmaz ise geliştirici seçeneklerinde USB hata ayiklamayi kapatıp tekrar açın başlat aktif oluyor.
2- ikinci programda en alltaki wolte ayarı aktif olmuyorsa bir üsteki wolte ayarını kapatın ve sonra alltaki wolte ayarı aktif edin.
Çok teşekkürler, iki seçenekte aktif oldu.

Biraz uğraş sonrası rootsuz şekilde adb komutuyla diag port açıp pdc tool ile açtım volteyi sizin yöntem ile birleştirerek başardım, teşekkürler hocam.
Bu işlemi nasıl yaptınız detaylıca anlatma imkanı var mı? Telefonunuz nedir? Ben 7 kullanıyorum. Bende de en alttaki volte aktif olmadı. Ayrıca telefon en üst bildirim kısmında volteye dair bir simge görünmüyor

Hocam daha detaylısı nasıl olacak adım adım anlattım
Değerli yöneticim 3 yıldan fazladır op 7 kullanıyorum. Android 11 de bilgisayar üzerinden yapabilirdik yalnız android 12 ile işlemler değişmiş. Tüm anlatılanları yapmama rağmen pixel uygulamasını açtığımda en alttaki volte deaktif. Ayrıca seçeneklere müdahale edemiyorum. Bir değişiklik yapamıyorum. Sadece tümünü enable yap, tümünü sil butonları işlevsel. Ona tıklayınca sadece en alttan ikinci seçenek aktif, pasif oluyor. Telefonum op 7 Android 12 kullanıyorum. Bir de bildirim panelinde voltenin çalıştığını gösteren bir simge görünüyor mu?

Son düzenleme:

Power

Yönetici
Kurucu
Değerli yöneticim 3 yıldan fazladır op 7 kullanıyorum. Android 11 de bilgisayar üzerinden yapabilirdik yalnız android 12 ile işlemler değişmiş. Tüm anlatılanları yapmama rağmen pixel uygulamasını açtığımda en alttaki volte deaktif. Ayrıca seçeneklere müdahale edemiyorum. Bir değişiklik yapamıyorum. Sadece tümünü enable yap, tümünü sil butonları işlevsel. Ona tıklayınca sadece en alttan ikinci seçenek aktif, pasif oluyor. Telefonum op 7 Android 12 kullanıyorum. Bir de bildirim panelinde voltenin çalıştığını gösteren bir simge görünüyor mu?
Hocam başlıkta android 13 de denendi yazıyor 12 de ben denemedim hiç

Oneplus 8T 13.1.0 güncellemesinden sonra volte kapandı bütün adımları en baştan tekrar uyguladim ama volteyi açmıyor deaktif görünüyor bütün seçenekler

Hocam yukarıda dediğiniz gibi açtım görünüyorda ama hat ayarları içinden aktif değil tuş ne yapmam lazım
Screenshot_2024-01-17-22-08-12-03_426a5588c5110cd01d5af17e47adb223.jpg