OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım 8T A11'e dönüş

mafi

Üye
Merhaba. Telefonum 8T KB2001 modeli ve Android 12 sürümünde. Android 11'e dönüş yapmak istiyorum ama hangi dosyayı indireceğimi vs. bilmiyorum. Dönüş yapınca IMEI gider mi? Yedeklerimi aldım sizi bekliyorum.

İyi forumlar.

mafi

Üye

@SerseriStyLe'ın rehberinden biraz fikir edindim ama kafamda hala sorular var.

Bu linke girip ülkeyi seçiyoruz ama benim cihazım KB2001 olduğu için Hindistan'ı mı seçmem lazım?

Power

Yönetici
Kurucu

@SerseriStyLe'ın rehberinden biraz fikir edindim ama kafamda hala sorular var.

Bu linke girip ülkeyi seçiyoruz ama benim cihazım KB2001 olduğu için Hindistan'ı mı seçmem lazım?
Nedir kafanızdaki sorular bende bugün kendim döndüm 12 den 11 re 8t cihazım şarj süresi azalmıştı 11 re dönüş yaptım yedek almanız gerekiyor telefon sıfırlanıyor başka bir sorun olmuyor

mafi

Üye
Nedir kafanızdaki sorular bende bugün kendim döndüm 12 den 11 re 8t cihazım şarj süresi azalmıştı 11 re dönüş yaptım yedek almanız gerekiyor telefon sıfırlanıyor başka bir sorun olmuyor
IMEI gider mi mesela şebeke yok gibi sorunlarla karşılaşır mıyım? Yedekten kastınız resimler vesaire ise onlar sorun değil. Güncelleme gibi dönülüyor sanırsam 11'e.

Power

Yönetici
Kurucu
IMEI gider mi mesela şebeke yok gibi sorunlarla karşılaşır mıyım? Yedekten kastınız resimler vesaire ise onlar sorun değil. Güncelleme gibi dönülüyor sanırsam 11'e.
Aynen güncelleme gibi imei gitmedi benim ama gitmez diyemem ben göze alarak yaptım