OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Çözüldü 10 pro güncelleme yapamayanlar buraya

Reka07

Üye
Arkadaslar herkese merhaba
10 pro ve telefonlarınıza güncelleme sorunu olanlar nasıl güncelleme yapabilir izleyin öncelikle telefonlarımıza

Zıp dosyasını indirin
Screenshot_2022-06-22-00-07-50-06_01e6a168189edc75dab6b0662538a347.jpg
Ve zıp dosyasını açın iki programımız hazır durumda ve daha sonra oxygen update programınızı acın
Screenshot_2022-06-22-00-10-02-84_1f7d930ac4546e961acbbe2ed3d9ab7f.jpg

Ayarlar kısmında muhtemelen sadece cihazınızın ismi yazar ve eu versiyonunu seciyoruz ve program otomatik olarak güncellemeyi indirmeye baslıyor... Screenshot_2022-06-22-00-12-21-82_01e6a168189edc75dab6b0662538a347.jpg

Ve daha sonra programızı acıp sağ üst köşeye tıklayın en üstten 2 sradaki linke tıklayıp güncellemeye baslıyablirsiniz bukadar arkdaslar umarım faydalı olmustur

Power

Yönetici
Kurucu
10 pro ve telefonlarınıza güncelleme sorunu olanlar nasıl güncelleme yapabilir izleyin öncelikle telefonlarımıza

Zıp dosyasını indirin
Ekli dosyayı görüntüle 361
Ve zıp dosyasını açın iki programımız hazır durumda ve daha sonra oxygen update programınızı acın
Ekli dosyayı görüntüle 362

Ayarlar kısmında muhtemelen sadece cihazınızın ismi yazar ve eu versiyonunu seciyoruz ve program otomatik olarak güncellemeyi indirmeye baslıyor... Ekli dosyayı görüntüle 363

Ve daha sonra programızı acıp sağ üst köşeye tıklayın en üstten 2 sradaki linke tıklayıp güncellemeye baslıyablirsiniz bukadar arkdaslar umarım faydalı olmustur
Bilgi için teşekkürler

Ömer

Üye
Aynı sorunu ben de yaşıyorum, yabancı forumlarda da aynı problemi yaşayanlar var. Anladığım kadarıyla 2210 çin modeli üzerine 2215 global rom yüklenmiş olan telefonlarda güncelleme problemi oluşuyor. Bir türlü güncelleyemedim 🙁

yEmreozc

Üye
ben de oneplus 9'da aynı hatayı alıyordum. telefona format atıp telefon açılır açılmaz güncellemeyi aldım, sıkıntı olmadı. Bilginiz olsun.

H

Zıp dosyasını indirin
Ekli dosyayı görüntüle 361
Ekli dosyayı görüntüle 362

Ayarlar kısmında muhtemelen sadece cihazınızın ismi yazar ve eu versiyonunu seciyoruz ve program otomatik olarak güncellemeyi indirmeye baslıyor... Ekli dosyayı görüntüle 363

Hocam benimki 2210 modeli 2215 kurulu 2213eu kursam sorun olurmu acaba

Ysf21

Üye
Arkadaşlar Merhaba

Güncelleme problemi devam ediyor mu şimdi Çin versiyon 12/256 satın alacağım bir yerden her yerde güncelleme problemi yazıyor sorun yaşarmıyım güncelleyemezsek ne olur yardımcı olup bilgi verebilirseniz çok sevinirim