OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım Yeniden başlatma

oneplus 9 pro cihaım var 13 te iken yeniden başlatıyordu kendini yazılım düşürüp tekrar kurduktan sonra düzlmişti 14 güncellemesini yaptım ve yeniden başlamalar tekrar olmaya başladı ve düzensiz aralıklarla bazen 2 gün yapmıyor bazen 5 dk bir yeniden başlıyor görseldeki hatayı veriyor 3 5 kere acıp kapama yapıyorum acılıyor yardım edebilecek varmı başına gelen çözümü bulanFB_IMG_1712414581453.jpg

oneplus 9 pro cihaım var 13 te iken yeniden başlatıyordu kendini yazılım düşürüp tekrar kurduktan sonra düzlmişti 14 güncellemesini yaptım ve yeniden başlamalar tekrar olmaya başladı ve düzensiz aralıklarla bazen 2 gün yapmıyor bazen 5 dk bir yeniden başlıyor görseldeki hatayı veriyor 3 5 kere acıp kapama yapıyorum acılıyor yardım edebilecek varmı başına gelen çözümü bulanEkli dosyayı görüntüle 706
Güncellemeyi yani diyelim a14 kadar update alıp format atıp kurulumu yapıp aynı sorun devam ediyor mu baktınız mı hocam?
Yüklenen sürüm kararsız veya data çakışması olabilir format ile düzelir genelde düzelmez ise varyant değişimi yapın derim ( başka bir sürüm global eu rus india vs deneyin)

hocam fotmat attım şuan açılmıyor bu yazıdan öteye gitmiyor yeni yazılımı ben atabilirmiyim anlatımı varmıdır.fastboot mod ile acılıyor sadece

Msmyi acip Cihazı tamamen kapatıp ses açma ve kısmaya basılı tutarak pcye bağlayınca msm cihazı edl modunda görür öyle kurulum olur hocam