OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım Yeni alınan one plus 9

oner27

Üye
Ben bu telefonu yeni aldım. One plus 9 bu telefonu aldım güncelleme yaptım şimdi kullanıyorum. Sorum şu daha kaliteli video ve resim çekmek, ve şarjın daha uzun süre gitmesi için yapmam gereken ayar var mı? Uygulama olarak indirmem gereken bjrsey var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim

Sekko

Üye
Kamera için gcam yükleyebilirsin, özellikle gece çekimlerinde daha iyi çekecektir. Şarj için de yenileme hızını 60 Hz indirebilir ve arka planda çalışna uygulamaları denetleyebilirsin

oner27

Üye
Kamera için gcam yükleyebilirsin, özellikle gece çekimlerinde daha iyi çekecektir. Şarj için de yenileme hızını 60 Hz indirebilir ve arka planda çalışna uygulamaları denetleyebilirsin
Teşekkürler peki önerdiğiniz bir gcam var mı link olarak ekleyebilir misiniz

Kardeşim öncelikle cihazı hiç düşünmeden al derim. Sadece konuşma amaçlı olursa günü devirir. Ama video ve sosyal medya olunca kısalıyor zaman. 4 saat sürekli açık kalsın tükeniyor şarjı
ben telefonda konuşan biri değilim oyun da oynamam sosyal medya ve youtube kullanırım daha çok. 4 saat ekran süresi biraz sıkıntı ama bu cihaz için değer sanırım. google konum servisi ve asistanı kapatınca pil performansının arttığını okudum bir deneyin isterseniz.

ben telefonda konuşan biri değilim oyun da oynamam sosyal medya ve youtube kullanırım daha çok. 4 saat ekran süresi biraz sıkıntı ama bu cihaz için değer sanırım. google konum servisi ve asistanı kapatınca pil performansının arttığını okudum bir deneyin isterseniz.
Konum servisini deprem uyarıları için açtım. Telefonuma oyun ve fazla program yüklemedim. Youtubeden "bizimkiler" dizisi izlerim hepsi bu. Dedigim gibi cihazı almandan yanayım

otiey

Üye
Hocam merhaba ben ilk defa yurt dışı kayıtlı bir ürün alacağım, acaba IMEI durumu kalıcı olarak mı kalıyor? Bir de güncellemeleri root vs. Atmadan otomatik mi atabiliyoruz...

mumei

Üye
Hocam merhaba ben ilk defa yurt dışı kayıtlı bir ürün alacağım, acaba IMEI durumu kalıcı olarak mı kalıyor? Bir de güncellemeleri root vs. Atmadan otomatik mi atabiliyoruz...
imei kalıcı. root atmadan güncelleme alabilirsin. root atarsanda alırsın ama güncelleyince root gider eğer root'u korumazsan