OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım VOLTE!!!

Android 12 Oos12 de volte açmanın bir yolu var mı?
Denediniz mi hocam şuan kesin bir çözüm yok deneme yoluyla bulunur

Denediniz mi hocam şuan kesin bir çözüm yok deneme yoluyla bulunur
Bu Android 11 de oluyordu yapmıştım. 12 te geçtim şimdi hemen deneyim dedim ama logkit ce engineer mod yüklenmiyor o yüzden de port açılmıyor

Bu Android 11 de oluyordu yapmıştım. 12 te geçtim şimdi hemen deneyim dedim ama logkit ce engineer mod yüklenmiyor o yüzden de port açılmıyor
CMD ile diag açma hocam

adb devices
adb reboot ftm
adb shell
setprop sys.usb.config diag,serial_cdev,rmnet,adb
Kodları tek tek 10 saniye aralıklarla girin cihaz diag modu açar

Bugün sabah 9dan bu yana cihazı 8 kez brick ettim volte ile uğraşırken crushmoda mi girmedi hiç mi tepkisiz kalmadı 😅😅 sonunda maalesef volte aktif etmeyi beceremedim deneme yanılma yoluyla bulmayı umuyordum Bir çok kez eski dosyalardan bazıları işimize yarardı ama bu sefer olmadı.
Ve custom Roma geçiş yaptım pixel kurdum kullandıkça bilgi paylaşımı yaparım

Yanlış anlamayın ama cor garip bir durum. Volte nasıl çözülmez diye düşünüyorum. Yada neden volte kilitli olur da açmak ile uğraşırız. Xiaomi den yeni geçtim bir şey de bilmiyorum oneplus ile alakalı. Volte de çok önem verdiğim bir şey. Kala kaldık öyle ya kim bulacak bunun çözümünü. Yabancı forumlar dan anlayan falan yok mu takip eden var mı. Bu nasıl bir çaresizlik.

Yanlış anlamayın ama cor garip bir durum. Volte nasıl çözülmez diye düşünüyorum. Yada neden volte kilitli olur da açmak ile uğraşırız. Xiaomi den yeni geçtim bir şey de bilmiyorum oneplus ile alakalı. Volte de çok önem verdiğim bir şey. Kala kaldık öyle ya kim bulacak bunun çözümünü. Yabancı forumlar dan anlayan falan yok mu takip eden var mı. Bu nasıl bir çaresizlik.
Haklısınız kimse beklemiyordu a12de böyle bir sorun olsun.
Cihaz Kendi satışı Olan ülkede aktif iken başka ülkede hat takılınca swichleri deactive Edip gizliyor bundaki amaç nedir hiç bir fikrim yok bunu böyle yapan mühendise buradan alekta movek movek demekten başka diyecek bir şey yok ama illaki yöntem çıkar hocam

Oneplus Nord CE telefonuma android 12 güncellesi geldi ve yükledim. Fakat Volte aktif olmuyor bir türlü. Bu konudaki kişiler çözüm bulabildi mi acaba?