OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım Uzayan şarj süresi

Merhabalar. Yaklaşık 4 aydır 8t kullanıyorum ve son zamanlarda şarj etme sürem oldukça uzamaya başladı.
Warp şarj yok onun yerine Xiaomi 67 Watt (orijinal) şarj kullanıyorum. İlk zamanlar 0-100 şarj etme süresi 70 dakika civarı iken şu sıralar %30'dan %100'e bile 100 dakikaları buluyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Xiaomi 67 Watt bende bunu idaretten kullanıyorum 5 para etmez gerçek 65 watt hızında doldurmuyor 10 defa farklı farklı t elefonlarda test ettim. Oneplus telefonun orjinalini kullan daha hızlı dolduruyor.

Xiaomi 67 Watt bende bunu idaretten kullanıyorum 5 para etmez gerçek 65 watt hızında doldurmuyor 10 defa farklı farklı t elefonlarda test ettim. Oneplus telefonun orjinalini kullan daha hızlı dolduruyor.
Doğru söylüyorsun hocam idareten de olsa zarar verebilir pile. Orijinal bulup kullanmak lazım ama aşırı cep yakıyor fiyatları...

Hocam aslında var
Kendileri ile hem yüz yüze hemde netten alış verişim oldu bu sitede sadece orijinal ürünler bulunmaktadır.
Fiyatına birşey diyemem ama sorunsuz gönderim sağlarlar kablo var mı diye baktım onu bulamadım işte hocam

Hocam aslında var
Kendileri ile hem yüz yüze hemde netten alış verişim oldu bu sitede sadece orijinal ürünler bulunmaktadır.
Fiyatına birşey diyemem ama sorunsuz gönderim sağlarlar kablo var mı diye baktım onu bulamadım işte hocam
Çok teşekkür ederim hocam. Kablo ekli değilse orjinal kablosu nedir? Kaç "A" yani?