OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım Oneplus 9R Siyah Ekran

Lefsos

Üye
Oneplus 9R telefonuma yerel yükleyiciden Oxygen OS 12 yüklemek istedim ama telefon kapanıp siyah ekranda kaldı. Şimdi hiçbir şekilde açılmıyor ve tepki vermiyor. İnternetten birçok rehbere baktım ve telefonumu bilgisayar bağlayıp MSM Tool ile düzeltmek istedim ama bilgisayara bağladığımda da bir tepki alamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Oneplus 9R telefonuma yerel yükleyiciden Oxygen OS 12 yüklemek istedim ama telefon kapanıp siyah ekranda kaldı. Şimdi hiçbir şekilde açılmıyor ve tepki vermiyor. İnternetten birçok rehbere baktım ve telefonumu bilgisayar bağlayıp MSM Tool ile düzeltmek istedim ama bilgisayara bağladığımda da bir tepki alamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
Driverlarin kurulu olduğunu varsayarak söylüyorum msmtool açık şekilde Ses açma ve kısmaya basılı tutarak USB ile pcye bağlayın cihazı PC tanir telefon tepki vermez ama PC bağlandığına dair ses verir edl modda açıldığı için cihazda tepkime olmaz kurulum sonrası cihaz otomatik açılır

Bu konuda gereken detaylı olarak var hocam

Lefsos

Üye
Bu konuda gereken detaylı olarak var hocam
@yalavuz21 hocam ile hepsini denedik ama sonuç alamadık. Kendisi bilgisayarıma bağlandı, bütün kombinasyonları denedik ve dediğiniz gibi bilgisayardan ses vs. gelmedi. Daha önce telefonuma imei atarken de benzer bir yol izlemiştim ve başarılı olmuştum. Bu sefer ise ne bilgisayardan bir tepki alabildim ne telefondan. Zaten en son kendisine telefonumu kargoladım. Umarım sıkıntısız sorunum çözülecek.

Halleder hocam tahmini ses açma kısmaya basma işleminde sorun yaşıyorsunuz cihaz edl moda geçmiyor Selim hoca sorunu sorunsuz halleder merak etmeyin