OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Rehber ONEPLUS 9 PRO TMOBİLE 2127 CİFT SİM YAPMA "GERÇEK MANADA AVRUPA (GLOBAL) YAPMA REHBERİ

yalavuz21

Moderatör
Dosya tarafımızca hazırlandığı için telefoncular kullanıyor ve çok yüksek ücretler istiyorlar. Uzak bağlantı ile yardımcı oluyoruz.

Dosya tarafımızca hazırlandığı için telefoncular kullanıyor ve çok yüksek ücretler istiyorlar. Uzak bağlantı ile yardımcı oluyoruz.
hocam sayenizde bu yöntem ile çift imie sorunsuz kullanıyordum fakat şimdi tekrar imie yazma işlemi yapmam gerekiyor tmo eu msm ile tekrar 11 e dönüp imie yazdıktan sonra diğer adımları tekrar yapmam gerekiyor mu? modem a b vs tekrar flashlamak lazım mı teşekkürler

S3T1

Üye
Dedikleriniz harfiyen uyguladım. Fakat en son EU rom yüklemesinde developer program uyarısı gelerek cişhaz devamlı restart atıyor. 13'e geçerek lineage yüklemek isityorum. Faklat 12yi bile doğru dürüst kuramadım....

Dedikleriniz harfiyen uyguladım. Fakat en son EU rom yüklemesinde developer program uyarısı gelerek cişhaz devamlı restart atıyor. 13'e geçerek lineage yüklemek isityorum. Faklat 12yi bile doğru dürüst kuramadım....
İlk olan msm ile olanı yapıp sonraki adimlari es geçin update alın hocam üstüne a13 gelince Custom roma geçiş yapabilirsiniz ancak modem kurmak istediğiniz cs romun modem dosyası varsa içinde onu silin veya kurulum öncesi Back-Up alın kurulum sonrası gerekirse restore edersiniz

Merhabalar Ben Tmo da Eu ya geçmek ve bootloader kilidi açıp rootlamak istiyorum sadece. Çift sim yapmak istemiyorum . Hangi adımları yapmam gerek yardımcı olur musnuz?

Merhabalar Ben Tmo da Eu ya geçmek ve bootloader kilidi açıp rootlamak istiyorum sadece. Çift sim yapmak istemiyorum . Hangi adımları yapmam gerek yardımcı olur musnuz?

Üstteki konudan eu roma geçip sonrada root atabilirsiniz hocam. Custom recovery ile root yapılır ancak a11 için geçerli bu a12 ve üstünü kullanmadım ve root yöntemi nasıl bilmiyorum denemedim hiç