OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım Oneplus 9 pro le 2127 t mobile

Scorp

Üye
Arkadaşlar merhaba başlıkta da belirttiğim gibi bu cihazı alacam bu konuda yardımcı olabilecek varmı diğer modellerden farkı ne acaba tavsiye eder misiniz fiyatı uygun diğer modellere göre

ceceka

Üye
Nedir bu T Mobile ?
T Mobile bir operatördur.
Genelde Amerika da noel de OnePlus larda kampanya yapar ve piyasaya daha uyguna ürünler girer.
Peki farki nedir.
Kutudan kılıf çıkmaz
Ekranda ekran koruyucu yoktur
Tek hatlıdir.
Kasasında IMEI yazar lazerle işlenmiş şekilde
Günceleme yi T mobile kendi verir o yüzden geç gelir ( 6 ay sonra genelde)
5g bantları farklıdır.
T mobile cihazları her müdahaleyi kabul etmez yazılım dosyalari zor bulunur.
7t pro McLaren t mobile cihazlardaki deneyimim su şekildeydi
normal 7t prolarda 1000 cihazdan 5 tanesinde sorun çıkıyorsa
T mobile lerde 1000 tanesinden 5/10 cihazda problem çıktı.
Tabi bu problemler tamamen yazılımsal
Donanım olarak zaten aynı cihazlar
Ben riski sevmem kafası rahat adamin derseniz T mobile olani tercih etmeyin.
Yok ben şansıma güvenirim bana fiyatı uygun olsun yeterki 9 pro olsun derseniz T mobile tercih edin.
7t pro McLaren t mobile zamanından ettiğim tecrübelere göre bu cihazlar birden piyasaya girer fiyatlar dip yapar herkeste stok olur ürün boldur. Sonrasında yavas yavas fiyat artar stok bitmeye yakin % 10 zam yer 2-3 ay snra stok biter ve aranan ürün olur. Bi dahada bulunmaz

Facebook Ahmet Mardin sayfasından alıntıdır.

Volte a11 den sonra çok sorunlu oldu kimi cihazlarda otomatik aktif olurken kimisinde uğraşmalara rağmen aktif olmayan cihazlar var 10 pro repair işlemi çıksa değişiklik yapsam artık bekliyoruz hala

Bende var o kadlu üründen şuanda tüm güncellemeleri yaptım bence güzel cihaz ama volteyi aktif edemedim
Başka bir cihazda aktif ettikten sonra cihazınıza takarsaniz çalışacaktır diye biliyorum. 9 serilerinde volte sorun olmaktan çıktı diye biliyorum. İşim gereği sadece volte kullanmam gerektiği için şimdi benimde kafam karıştı.

Volte a11 den sonra çok sorunlu oldu kimi cihazlarda otomatik aktif olurken kimisinde uğraşmalara rağmen aktif olmayan cihazlar var 10 pro repair işlemi çıksa değişiklik yapsam artık bekliyoruz hala
Hocam ilk defa acacaklarda cihaz operator tarafından tanınmadigi için açılmıyor. Sim kartınızı bilinen bir cihazda volte aktif ederseniz çalışır diye biliyorum.

Bende 8T var biliyorum Saçma ama iş gereği volte olan bir cihazla değişiklik yapmak zorundayım 9 proyu gözüme kestirdim ama bu yorumdan sonra kafam karıştı.

Hocam ilk defa acacaklarda cihaz operator tarafından tanınmadigi için açılmıyor. Sim kartınızı bilinen bir cihazda volte aktif ederseniz çalışır diye biliyorum.

Bende 8T var biliyorum Saçma ama iş gereği volte olan bir cihazla değişiklik yapmak zorundayım 9 proyu gözüme kestirdim ama bu yorumdan sonra kafam karıştı.
Ne yazık ki öyle hocam bazı cihazlarda direk os13 de açık gelirken bazılarında ne 12 nede 13 de aktif edemeyen var 😔

Yorum temizlenmiştir.
Forum kuralları gereği Forum içinde haricî bir platform paylaşımı yasaktır.
@leventtaka61 lütfen bunu tekrar etmeyiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

arif

Üye
Merhabalar ben t mobil kullanıyorum aldığım arkadaş tavsiyesi satmak için de olabilir t mobilden vazgeçme dedi 12 13 13.1 güncellemeleri aldım sizlerin bahseddiginiz olayları yaşamadım çok memnunum volte çalışıyor algıda resmini attım görürsünüz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-30-21-50-54-46_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-07-30-21-50-54-46_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    715.1 KB · Görüntüleme: 11