OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım Oneplus 9 Custom rom'dan Stock rom'a dönmek

OnePlus 9 LE2115 telefona custom rom yüklemek istiyorum.icap ettiğinde custom rom'dan stock rom'a msm tool ile dönebilirmiyim. yada nasıl stok roma dönebilirim

Sorunuzun cevabını vermişsiniz hocam.
Msm ile atılan her firmware 3 işe yarar
1- Stock Roma dönüş
2-brick kurtarma
3- downgrade yani sürüm düşürme
tabiki öyledir de modem vb dosyaları custom rom bozar mı diye tedirginim, birde şunu sorayım twrp yükledikten sonra msm ile stock roma dönersem twrp gidiyor mu.

android 11 kullanıyorum oneplus9 custom rom yüklemek istiyorum kernelsu kullanabilmelk için yardımcı olabilirmisiniz.custom rom ları nerden bulabilirim kernelsu içinde yüklü olan
Kernel su ne alaka hocam cihaza root atınca zaten Custom kernel kullanabilirsiniz.
Olduğunuz sürüm nedir bilmiyorum ama cihazınıza root atın yeter.

manhat

Üye
Kernel su ne alaka hocam cihaza root atınca zaten Custom kernel kullanabilirsiniz.
Olduğunuz sürüm nedir bilmiyorum ama cihazınıza root atın yeter.
cihazda magick var ama kullandığım hileyi magick gizleyemiyor kernel su ile root daha güvenli diyorlar o nedenle custom rom ile birlikte kullanmak istiyorum

android 11 kullanıyorum oneplus9 custom rom yüklemek istiyorum kernelsu kullanabilmelk için yardımcı olabilirmisiniz.custom rom ları nerden bulabilirim kernelsu içinde yüklü olan
Oneplus bi kaç tane custom rom kullandım.En memnun kaldığım crdroid a13 tü,batarya performansı biraz daha iyi fakat,illaki custom romlarda hep bi eksiklik oluyor.Orjinal romun yerini tutmuyorlar.Sonunda orijinal roma geri döndüm.Vakit kaybından başka bişey değil (benim için) Şimdiki stok romlar gayet başarılı,maalesef oneplus 9 larda batarya performansı hariç

manhat

Üye
Oneplus bi kaç tane custom rom kullandım.En memnun kaldığım crdroid a13 tü,batarya performansı biraz daha iyi fakat,illaki custom romlarda hep bi eksiklik oluyor.Orjinal romun yerini tutmuyorlar.Sonunda orijinal roma geri döndüm.Vakit kaybından başka bişey değil (benim için) Şimdiki stok romlar gayet başarılı,maalesef oneplus 9 larda batarya performansı hariç
custom rom yüklüyebileceğim forum linki verebilirmisiniz