OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım oneplus 8t kb 2003 şebeke sorunu

merhaba OnePlus 8t kb 2003 model cihazimin yoğun şekilde şebeke problemi mevcut , hat var gösteriyor ancak arama yapılmıyor mesaj gitmiyor gelmiyor , arama yapmaya çalışınca hat göstergesi gidiyor sonra geliyor , bütün yazılımları attım pc üzerinden ama sonuç değişmedi , donanımsal veya yazılımsal bir çözümü mevcut mu. msm tool ile eu-global-hint ve Android 11-12-13 sürümlerinin hepsini yükledim değişen bir şey olmadi
sim kartı görüyor pin şifresini giriyorum ancak şebeke gelmiyor , bugün bi ara hat geldi konuşma yaptım mesaj attım 15 dakka kadar sonra geri gitti gelmedi bir daha , yardımcı olursanız çok sevinirim

Son düzenleme:

Lexaion

Mod Adayı
merhaba OnePlus 8t kb 2003 model cihazimin yoğun şekilde şebeke problemi mevcut , hat var gösteriyor ancak arama yapılmıyor mesaj gitmiyor gelmiyor , arama yapmaya çalışınca hat göstergesi gidiyor sonra geliyor , bütün yazılımları attım pc üzerinden ama sonuç değişmedi , donanımsal veya yazılımsal bir çözümü mevcut mu. msm tool ile eu-global-hint ve Android 11-12-13 sürümlerinin hepsini yükledim değişen bir şey olmadi
sim kartı görüyor pin şifresini giriyorum ancak şebeke gelmiyor , bugün bi ara hat geldi konuşma yaptım mesaj attım 15 dakka kadar sonra geri gitti gelmedi bir daha , yardımcı olursanız çok sevinirim
Tekrardan imei yazdırmayı deneyebilirsiniz.

buyukturk

Moderatör
partiontları zarar görmüş olabilir cihazın kronık bir sıkıntı genelde o model ama sizin durum farklı görünuyor android 11 sürümüne dürüşüp tekrar yazdırın hatta bulabilirseniz xcqn bulup deneyin

Son düzenleme:
partiontları zarar görmüş cihazın kronık bir sıkıntı sıkıntı genelde o model ama sizin durum farklı görunuyor 11 surumunde ımeı yazın 10 surumune dusurun hatta ımeıler null olacak sonra 11 dönup tekrar bir imei yazdırın durum değişmez ise xqcn denenbilir .cihazının orjinal efs dosyaları varmı?
orjinal efs dosyaları mevcut değil hocam