OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım ONEPLUS 8T KAPANDI AÇILMIYOR

Halim

Üye
ONE PLUS 8T ANDROİD 13 YÜKLEDİM KAPANDI AÇILMIYOR PC GÖRMÜYOR HİÇ TEPKİ VERMİYOR BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ACİL

Ses açmaya basılı tutarak açmayı deneyin hocam önce aynı sorunun kurbanı oldum bugün.
Sorunsuz yüklendi bende ama önce India romu kurup tüm updateleri almanız sonrasında os13 kurmanız gerekiyordu

Bugün başıma gelen os 13 kurdum op8t ye sırf volte direk aktif oluyor mu diye bakmak için ama ne yazık ki olmadı root atmak için boot.img yamalayip CMD ile flashlayinca cihaz bootlopta kaldı boot_a ve boot_b şeklinde denedim hepten ekranda servis desteği uyarı verdi ne cmd komutu yiyor nede power tuşu işliyor.
Cihazı pcye takınca ses var ama driver hatası veriyor msm ile kurulum yapmaya çalışınca bende ses açmaya basılı tutarak denedim (10 saniye basılı tutarak) cihaz kapandı msmtool açıp ses açma ve kısmaya tutarak pcye bağladım msm ile brickten çıkarıp jaguar v26 geçtim önceden 21 yüklü idi şimdi v26 kurdum şu rom değiştirme sorunu harici canavar ama rom değiştirme ayrı bir sorun op cihazlarda 😒

Halim

Üye
Arkadaşlar sorunu çözdük cihazın arka kapağını açıp edl moda alınca pc gördü Msm ile rom yükleyince açıldı. Edl yerini işaretledim kameranın altinda bilginiz olsun.

Ekli dosyalar

• IMG_20221115_174309.jpg
    IMG_20221115_174309.jpg
    3.2 MB · Görüntüleme: 19

Storm

Bilgi Pylaştıkça Çoğalır
Webmaster
Arkadaşlar sorunu çözdük cihazın arka kapağını açıp edl moda alınca pc gördü Msm ile rom yükleyince açıldı. Edl yerini işaretledim kameranın altinda bilginiz olsun.
iyi olmuş bu MSM ile yazılım bir türlü atamadım ben genelde professionall toller yardımıyla flashlıyorum da :)

iyi olmuş bu MSM ile yazılım bir türlü atamadım ben genelde professionall toller yardımıyla flashlıyorum da :)
Çok basit hocam aynı MTK işlemcili red mi cihazları bypass ederek SP flash tool ile kurulum yaparmış gibi oluyor neredeyse ses açma kısmaya basılı tutarak pcye takın direk edlye alıyor olurda tanımaz veya driver hatası verirse restart yapın veya (hiç tepki vermiyor ise) ses açmaya basılı tutarak hard brick şeklinde ekranda İngilizce şekilde legal olmayan yazılım kurulumu denendi en yakın servise başvurun gibisinden uyarı çıkıyor aynı şekilde ses açmaya basılı tutarak powera basıp kapatın. Yeniden ses açma kısmaya basılı tutarak pcye bağlayın tanır cihazı msm tool ile kurulum yapın tamamdır 😅 sanki biraz karmaşık oldu yazı ama çok basit