OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım Oneplus 8 pro android 13 sonrası data ve obb dosya atamıyorum

One plus 8 pro android 13 güncellemesinden sonra data ve obb klasörüne dosya atamıyorum ZArchiver file maneger gibi cok uygulama denedim izin vermiyor obb data uzerine dosya atmaya bilgisi olan var miFA1CE8FA-1770-400E-9DCA-A02F7B4185BD.jpegFA1CE8FA-1770-400E-9DCA-A02F7B4185BD.jpeg

Data ve system dosyasına erişimi kapatmış olmalı. Baştan beri ulaşılamaması gereken dosyalar data ve obb ancak ilerleyen dönemlerde zarchiver vb. Benzeri uygulamalar optimize edilip erişimi eklerler hocam şuan için bilinen yöntem yok​

Data ve system dosyasına erişimi kapatmış olmalı. Baştan beri ulaşılamaması gereken dosyalar data ve obb ancak ilerleyen dönemlerde zarchiver vb. Benzeri uygulamalar optimize edilip erişimi eklerler hocam şuan için bilinen yöntem yok​
Peki sizce root attirmalimiyim herhangi bi zarari olurmu cihaza ,root attiktan sonra rootu silme diye bisey var mi?

Son düzenleme:
Peki sizce root attirmalimiyim herhangi bi zarari olurmu cihaza ,root attiktan sonra rootu silme diye bisey var mi?
Şuan güncel olan a12 ve a13 e root atılmıyor hocam.
Bugün çıktıysa ki hiç sanmam çıktığını 1 gün uğraştım rootsuz hiç bir şekilde rom kullanmam root atılmadığı için rootlu custom Roma geri dönüş yaptım her zaman ki gibi. Rootu sırf sistem veya data obb klasörüne erişim için attırmayı düşünüyorsanız root olmuyor ama diyelim oldu yinede sistem erişimine izin vermiyor bilginiz olsun