OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım Oneplus 8 çin romundan global roma dönme

Oneplus 8 oxygenos hindistan sürümü yüklüydü, oppo cihazdan geçtiğim için coloros hoşuma gidiyordu oneplus 8 e coloros geldiğini öğrendiğimde kurdum ancak Türkçe dil desteği olmadığını bilmiyordum şuan Türkçe dil yok ve birçok Google servisi çalışmıyor. Ne yaptım ne ettim eski haline getiremedim telefoncuya götürdüm yapamadı. teamviewer ile bilgisayar üzerinden iletişim kurabilirim sesli görüşme yapabilirim. Yardımcı olabilecek varsa lütfen.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-05-08-19-15-50-91_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    Screenshot_2022-05-08-19-15-50-91_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    195.6 KB · Görüntüleme: 8
one plus 8 msm tool ile oxygenosa dönüş yapabilirsiniz. ancak verileriniz silinir yedek alın.
Evet msm tools ile yapılıyor ama ben uğraşıyorum bi türlü olmuyor msm tools için qualcom sürücüleri yükledim ancak telefonu görmüyor dahası telefonu edm mi ebm mi ismini tam bilmiyorum o moda da geçmiyor ses açma ve kısma ile güç tuşuna basarak oluyor, o modda açılmıyor recorvery ekranı geliyor. Saçma sapan birşey oldu

Evet msm tools ile yapılıyor ama ben uğraşıyorum bi türlü olmuyor msm tools için qualcom sürücüleri yükledim ancak telefonu görmüyor dahası telefonu edm mi ebm mi ismini tam bilmiyorum o moda da geçmiyor ses açma ve kısma ile güç tuşuna basarak oluyor, o modda açılmıyor recorvery ekranı geliyor. Saçma sapan birşey oldu