OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım Oneplus 11 gelirmi

kowboy

Üye
Arkadaşlar 7 senedir oneplus 5 kullanıyorum beni hiç üzmedi 11 e geçmeyi düşünüyorum resmi olarak ülkemize gelirmi sizce beklemelimiyim ? kimisi ülkeden çekildi diyor, sorabileceğimiz bir iletişim kanalları varmıdır, IMEI repair falan istemiyorum

Gelmez hocam resmi olarak gelen op9 serisinden insanlar bir haber ancak şöyle bir şey var son iki aydır op9pro satışı patlama yaptı yurt dışı olarak bu vesileyle belki bir ihtimal gelebilir ama kesin bişey yok bana kalırsa gelmez

Nasty

Üye
Arkadaşlar 7 senedir oneplus 5 kullanıyorum beni hiç üzmedi 11 e geçmeyi düşünüyorum resmi olarak ülkemize gelirmi sizce beklemelimiyim ? kimisi ülkeden çekildi diyor, sorabileceğimiz bir iletişim kanalları varmıdır, IMEI repair falan istemiyorum
İmei repair düşünmüyorsanız en mantıklısı yurtdışı cihaz alıp pasaport ile kayıt yaptırmanız. Ancak garanti olayı sıkıntı olur. İstenilen satış rakamlarına ulaşamadığı için ülkeden çekildiğini 8kumuştum ben de.

mumei

Üye
Gelmez demişler ama geldi 🥲 geldi gelmesine ama fiyat çok yüksek olduğu için gelmese de olurdu yani..
düşük gelirli bireyler için evet dediğin doğru fakat özellik açısından kendi klasmanına bakarsak fiyatı gayet iyi. sadece biz alamıyoruz o kadar :) umarım bir gün alacak duruma da geliriz yada ...