OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Rehber OnePlus 10 Pro’yu Android 13’ten Android 12’ye Düşürme

Power

Yönetici
Kurucu
1652293056_964_Ha-cap-OnePlus-10-Pro-tu-Android-13-xuong-Android__01.jpg
Aşağıdaki işlemin cihazınızdaki tüm verileri sileceğini unutmayın, bu nedenle önceden eksiksiz bir cihaz yedeği alın. Aşağıdaki adımları uygulayarak bir termonükleer savaş olması, alarmınızın sizi uyandırmaması veya cihazınıza ve verilerinize bir şey olması durumunda Droidwin ve üyeleri sorumlu tutulamaz.

OnePlus 10 Pro’yu Android 13’ten Android 12’ye düşürün [European and Indian Variants]

1.Başlamak için, bölgenize karşılık gelen sürüm düşürme donanım yazılımını aşağıdan indirin.

Ardından indirilen bellenimi cihazınızın dahili deposuna aktarın [but not inside any folder].
Bundan sonra, Ayarlar > Cihaz hakkında > Sürüm’e gidin.

Şimdi Yapı Numarasına 7 kez dokunun ve şifrenizi girin [if asked]. Geliştirici Modunu etkinleştirecektir.

Ardından Ayarlar -> Cihaz hakkında -> Güncel’e dönün.

Şimdi sağ üstte bulunan düğmeye dokunun ve Yerel Kurulum’u seçin. [Missing Local Install? Here’s the Fix].

Ardından indirilen Android 12 üretici yazılımına gidin ve onu seçin. Ardından Ayıkla > Yükselt’e dokunun.

Şimdi kurulumun tamamlanmasını bekleyin. Bittiğinde, Yeniden Başlat’a dokunun
. Bu kadar.
OnePlus 10 Pro’nuz şimdi eski sürüme geçirilmiş Android 12 işletim sistemine önyükleme yapacak.

OnePlus 10 Pro’yu Android 13’ten Android 12’ye düşürün [Global/NA Variant]

Başlamak için, bölgenize karşılık gelen sürüm düşürme donanım yazılımını aşağıdan indirin.

Ardından indirilen bellenimi cihazınızın dahili deposuna aktarın [but not inside any folder].
Şimdi aşağıdan Android 13 için OnePlus Yerel Güncelleme APK’sını indirin ve yükleyin.

Şimdi uygulamayı başlatın ve sağ üstte bulunan ayarlar simgesine dokunun.
Ardından indirilen Android 12 üretici yazılımına gidin ve onu seçin.
Kurulumun tamamlanmasını bekleyin. Bittiğinde, Yeniden Başlat’a dokunun. Bu kadar.
OnePlus 10 Pro’nuz şimdi eski sürüme geçirilmiş Android 12 işletim sistemine önyükleme yapacak.

Bunlar, OnePlus 10 Pro’nuzu Android 13’ten Android 12’ye düşürme adımlarıydı. Yukarıda listelenen talimatların, Geliştirici Önizlemesi, Beta veya Kararlı yapılar olsun, bu cihaz için tüm Android 13 sürümlerinde geçerli olacağını unutmayın. Bununla birlikte, yukarıda belirtilen adımlarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, yorumlarda bize bildirin

Son düzenleme:
Merhaba hocam. Android 12 den cihazin kendi güncellemesi ile Android 13 e güncelledim. Hiç bir sorunu yoktu ancak 12/256 olan cihazım Android 13 te 8/256 oldu. Bu arada Android 12 de ne2215 ti Android 13 te de ne2215 ti. Sizin bu sayfadaki rehberliğiniz ile Android 12 ye geri döndüm. Ancak hâlâ 8 ram 256 hafıza olarak gözüküyor. Ram sorununu nasıl 12 yapabilirim. Başka bir sorunum yok sadece ram 8 gözüküyor onu 12 ye döndürmenin bir yolu var mı. Yardımcı olursanız sevinirim.simdiden teşekkürler.