OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım One Plus ve Sürüm Sorunsalı

Merhaba arkadaşlar one plus 10 pro 12/256 cihazım var ilk aldığımda güncelleme sorunu yaşadım burdaki arkadaşlar sağ olsun 2215 olan sürümü 2213e çekince sorun düzeldi. e devletten e maile bakınca ordaki sürüm 2210 olarak görünüyor sanırsam orjinal sürümü 2210 benim merak ettiğim 2210a geçersem sorun yaşarmıyım. bütün formu okudum 2210a geçen kimse yok. şimdeden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar one plus 10 pro 12/256 cihazım var ilk aldığımda güncelleme sorunu yaşadım burdaki arkadaşlar sağ olsun 2215 olan sürümü 2213e çekince sorun düzeldi. e devletten e maile bakınca ordaki sürüm 2210 olarak görünüyor sanırsam orjinal sürümü 2210 benim merak ettiğim 2210a geçersem sorun yaşarmıyım. bütün formu okudum 2210a geçen kimse yok. şimdeden teşekkürler.
Hocam o 221x olayı varyant oluyor geçişlerde sorun olmaz ama şuan ki yüklü olan sürümden veya varyanttan memnun iseniz geçmeyin derim stabil olmayabilir ama illaki geçmek isterseniz merak ettim etmeyin sorun çıkmaz

2210 a geçebilmen oxygen os de mümkün değil. Tek yolu color os ye geçmen. Oda biraz zor işin ehli olmayan denemesin bile direkt brick eder kurtarma konusu bile yok şu an çok zor yani. 2210 dışında ki tüm varyantlara kolay bir şekilde geçebilirsiniz sorun yok aralarında da bir fark yoktur. İllaki 2210 color os ye geçmek isterseniz fastboot enhance tool ile mümkün.