OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım Local update

İyi günler kolay gelsin.benim cihazım le2125
13.1.0.593 nolu son güncelleme yüklü eskiden local update APK sını kurup downgrade yapıyordum ama şimdi izin vermiyor APK yı kurarken mevcut bir uygulama ile çakışma hayası veriyor ama sistem güncellemesi diye bir uygulama bulamıyorum bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilecek varsa sevinirim

İyi günler kolay gelsin.benim cihazım le2125
13.1.0.593 nolu son güncelleme yüklü eskiden local update APK sını kurup downgrade yapıyordum ama şimdi izin vermiyor APK yı kurarken mevcut bir uygulama ile çakışma hayası veriyor ama sistem güncellemesi diye bir uygulama bulamıyorum bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilecek varsa sevinirim
Aynı sorun bende var hocam devre dışı bırakılan uygulamalarda yazılım güncellemesi var onu etkinleştir diyorum ama yine kendi kendine devre dışı kalıyor

Valla ben anlamadım dün gözü kararttım MSM tool ile 11 e dönüp tekrar güncelledim
Hocam en mantıklı olanı msm ile dönüş yapmak Custom Rom kullandığım için local updater olayına hiç girmedim nasıl yapılır onu bile bilmem bu işin içinde olduğum halde en mantıklı olanı msmdir her zaman onu tercih ediyorum bazen local update ile oynama yaparken özellikle Convert yapılan cihazların modemlerinde sıkıntı çıkabilir bu yüzden tmo cihazlarda ona editlenmiş olanı tercih etmek gerekir