OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Yardım 9r model numarası hk.

İyi forumlar ilk kez yazıyorum malum yeni üye oldum. 9r 12. 256 model No LE2100 olan cihazı satın almayı düşünüyorum. Bu cihaz Çin versiyon mu yoksa global mi. Buna güncelleme gelir mi? gelirse yaparsak imei gider mi. İyi forumlar. Teşekkürler

Bazı 9 modellerinde Android 12'ye yükseltince IMEI'nin gittiğini okudum internette. Çin versiyonuna Global rom yüklenince Global cihazdan bir farkı kalmıyor diye biliyorum yine de desteklenen bant genişliklerine dikkat edilmeli. En azından yurtdışında öyle Türkiye şartlarında nasıldır bilemem ^^

İyi forumlar ilk kez yazıyorum malum yeni üye oldum. 9r 12. 256 model No LE2100 olan cihazı satın almayı düşünüyorum. Bu cihaz Çin versiyon mu yoksa global mi. Buna güncelleme gelir mi? gelirse yaparsak imei gider mi. İyi forumlar. Teşekkürler
İmei sorunu sadece 9 ve 9 pronun çin versiyonlarında var. 9r Hindistan modeli olduğu için 12 ye geçince herhangi bir sorun olmayacak. 9r 12 256 kullanıyorum mükemmel bir cihaz. Tavsiye ederim.

Güzel cihaz kesinlikle bende kullanıyorum. Kamera da eski bir sensör kullansalarda, performansı oldukça iyi, akışkan bir arayüz, kalabalık şeyler yok. Ne gerekliyse onu koymuşlar. Birde android 12 geldi mi tamamdır.

İmei sorunu sadece 9 ve 9 pronun çin versiyonlarında var. 9r Hindistan modeli olduğu için 12 ye geçince herhangi bir sorun olmayacak. 9r 12 256 kullanıyorum mükemmel bir cihaz. Tavsiye ederim.
Eyvallah hocam çok sağol. Aranıza katılınca artık yazar çizeriz burada. 😇 Xiaomi serüvenim mi5 den beri devam ediyordu. Artık hayırlısı değişim vakti geldi.

Ben yurtdışından yurtdışında kullanmak için alacağım. Satın alacağım sitede China version with Global Rom yani Global Rom yüklü Çin modeli yazıyor bir problem yaşamam diye umuyorum.
Yok bir sorun olmaz sonuçta orjinal imei ile kullanacaksınız herhangi bir müdahale olmayacak. O sorun Türkiye için geçerli malum vergi meselesi.

Hafta sonu denemek istiyorum ama a11 var Stock a12 Bir gelse net cevap vereceğim oluyor mu olmuyor mu ama manuel yani CMD ile diag açıp qcn Back-Up restore olursa a12dede olur