OnePlusTürkiye Hoş Geldiniz !

OnePlus Bilgi Paylaşım Platformu !!!

Soru 10R Güncelleme Hatası

Cihazım oneplus 10R model No CPH2423
Oxygen den güncelleme geliyor indiriyorum hakind kısmından girip indirdiğim dosyayi önce çıkar sonra kur diyorum cihaz kısa bir süre de yeniden başlıyor kurulmuş gibi sürüm numarası yazıyor ama 4.7Gb bir dosya 45 saniye gibi kısa bir sürede kurulmaz diye düşünüyorum zaten oxygene girdiğim de aynı güncelleme yapılmamış gibi yeniden o güncellemeyi sunuyor ve indiriyor. Güncellemeyi başka bir yöntemle kurma şansımız var mı oneplus dan hiç anlamıyorum. Xiaomi den geçtim.

Power

Yönetici
Kurucu
Cihazım oneplus 10R model No CPH2423
Oxygen den güncelleme geliyor indiriyorum hakind kısmından girip indirdiğim dosyayi önce çıkar sonra kur diyorum cihaz kısa bir süre de yeniden başlıyor kurulmuş gibi sürüm numarası yazıyor ama 4.7Gb bir dosya 45 saniye gibi kısa bir sürede kurulmaz diye düşünüyorum zaten oxygene girdiğim de aynı güncelleme yapılmamış gibi yeniden o güncellemeyi sunuyor ve indiriyor. Güncellemeyi başka bir yöntemle kurma şansımız var mı oneplus dan hiç anlamıyorum. Xiaomi den geçtim.
Stable Full updateyi secmisdir zaten o kurulu ise kurmaz ayarlarda Stable incremantal var onu seçip bakarmisin güncelleme varmı baska

Stable Full updateyi secmisdir zaten o kurulu ise kurmaz ayarlarda Stable incremantal var onu seçip bakarmisin güncelleme varmı baska
Hocam yaptım 132 mb bir güncelleme var ancak bunu da yerel paketten seç ile seçiyorum doğrulama başarısız diyor. Burada yapılması gereken bir şey var mı.

Hocam yaptım 132 mb bir güncelleme var ancak bunu da yerel paketten seç ile seçiyorum doğrulama başarısız diyor. Burada yapılması gereken bir şey var mı.
Mesela 4.7gb olanı zipten çıkar seçeneği ile önce kendisi çıkarıyor sonra yüklüyor. Ama bunu seçince direk doğrulama hatası diyor.

Ama şöyle de bir saçmalık var ki kısa sürede yeniden başlıyor stabil paketi yükleyince ancak hakkında bölümüne girince inen güncelleme dosya ismi cihazın da hakkında bölümünde yazıyor sanki yüklemiş gibi.

8t 9r ve 10r. Kısa sürede olsa oneplus kullandım ama gördüm ki çöplük dahi olsa xiaomi candır. Oneplus kullanmak için kendi kendine çare olacaksın. En kısa sürede şu lanet cihazdan kurtulmak temennisi ile. Her şeye için sağolun